ادامه واکنش‌ها به اعدام محمد حسینی و محمدمهدی کرمی؛ تجمع در نجف‌آباد، اعتصاب در بوکان و سنندج

0

[ad_1]

تصویری از تجمع در نجف‌آباد اصفهان

منبع تصویر، Socail Media

در ادامه واکنش‌ها به اعدام محمد حسینی و محمدمهدی کرمی دو نفر از بازداشتی‌های اعتراضات سراسری ایران، دیروز و امروز (۱۸ دی) از ایران گزارش می‌رسد که تجمعاتی در شماری از شهرهای ایران شکل گرفته و معترضان در مخالفت با اعدام و در حمایت از اعترضات گسترده اخیر شعارهایی سر دادند و خواستار سرنگونی جمهوری اسلامی ایران شدند.

ویدیوهایی که از نجف‌آباد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، نشان می‌دهد شماری از زنان شعارهایی علیه حکومت سرمی‌دهند. آنها شعار دادند: هر یه نفر کشته شه، هزار نفر پشتشه‌‌/ جوونامون توزندون دلارمون تو لبنان/ فقر فساد گرونی، میریم تا سرنگونی. 

در همین رابطه، ویدیوهایی از شهرهای سقز، کرمانشاه، کامیاران، بوکان و سنندج منتشر شده که نشان می‌دهد کسبه و بازاریان در اعتراض به اعدام محمدمهدی کرمی و محمد حسینی و بزرگداشت سومین سالروز کشته‌شدگان هواپیمای اوکراینی اعتصاب کرده و مغازه‌های خود را بستند.

در تهران، خیابان ستارخان هم شماری از معترضان شعار «مرگ بر دیکتاتور» سردادند. در اتوبان صیاد شیرازی هم تعدادی طناب دار از پل آویزان شده است. در بزرگراه امام علی هم پارچه نوشته‌ای در پل نصب شده که روی آن نوشته شده: «نه می‌بخشیم، نه فراموش می‌کنیم، ما پر از خشم‌ایم.»

[ad_2]

Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.