انسداد محورهای هراز، چالوس و آزادراه تهران – شمال

0

[ad_1]

طبق گفته سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا محور چالوس و آزادراه تهران – شمال تا اطلاع بعدی مسدود است. وی دراین‌باره گفت:‌

سراسر محور چالوس در هر دو مسیر به‌دلیل عملیات عمرانی ناشی از ریزش کوه در مقاطعی از مسیر تا اطلاع بعدی مسدود است. در همین راستا آزادراه تهران- شمال نیز مسدود بوده و ترددی در آن انجام نخواهد شد.

سرهنگ احمد شیرانی ادامه داد:

محور هراز نیز به‌دلیل انجام عملیات عمرانی تا روز شنبه مسدود است و در ترددی در آن انجام نخواهد شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا درباره دیگر محورهای مسدود نیز گفت:

محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می‌شود.   محور شریانی ریگان – ایرانشهر نیز همچنان مسدود است و محورهای غیراصلی پونل  – خلخال، منوجان – هشتبندی، رودبار – کهنوج، لاسم – ارجمند، وازک – بلده، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، شمشک – دیزین، محور جدید هشتگرد – طالقان و گنجنامه – تویسرکان نیز همچنان تا اطلاع بعدی مسدودند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اعلام شماره ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و نیز محورهای دارای انسداد و محدودیت ترافیکی، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفرهای خود انتخاب کنند.

[ad_2]

Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.