بازی‌های آسیایی هانگژو؛ «امید» فوتبال ایران به تکرار رویای گذشته

0

[ad_1]

تیم امید ایران کارش در بازی‌های آسیایی هانگژو را با تساوی بدون گل مقابل عربستان آغاز کرد

منبع تصویر، MEHR

توضیح تصویر،

تیم امید ایران کارش در بازی‌های آسیایی هانگژو را با تساوی بدون گل مقابل عربستان آغاز کرد

رقابت‌های فوتبال بازی‌های آسیایی «هانگژو» چین با یک سال تاخیر از امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ (۱۹ سپتامبر ۲۰۲۳) آغاز شد. تیم فوتبال امید (زیر ۲۳ سال) ایران، در نخستین دیدار، مقابل امیدهای عربستان قرار گرفت و به تساوی بدون گل رسید.

تیم امید ایران در حالی در این رقابت‌ها شرکت کرده است که در روزهای گذشته، بار دیگر طعم تلخ حذف شدن از رقابت‌های المپیک را چشید. ایران ۲۱ شهریور در مرحله پیش مقدماتی رقابت‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس، مقابل ازبکستان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا از حضور در مرحله انتخابی این بازی‌ها باز بماند.

رضا عنایتی که سرمربیگری این تیم را برعهده دارد، پنج‌شنبه ۲۳ شهریور پیش از اعزام این تیم به هانگژ به خبرنگاران گفته بود: «هیچ‌کس حاضر نمی‌شد فداکاری کند و سرمربی این تیم شود.» او توضیح نداده است که سرمربیگری نسل کنونی بازیکنانی که می‌توانند در تیم امید ایران حضور داشته باشند، چرا نیاز به «فداکاری» داشته است.

همزمان با این اظهارنظر رضا عنایتی، برخی رسانه‌ها در ایران، با بازخوانی وقایع اردیبهشت سال جاری، انتخاب او به عنوان سرمربی تیم امید را به «توصیه امیر قلعه‌نویی» سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال و «تایید نهادهای امنیتی» مرتبط دانسته بودند.

[ad_2]

Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.