جنگ اوکراین؛ ویدیو سربازگیری از میان محکومان روسی لو رفت

0

[ad_1]

در این ویدیو لو رفته، بنیانگذار ارتش خصوصی واگنر که به ولادیمیر پوتین هم نزدیک است در حال تشویق زندانیان برای پیوستن به ارتش روسیه در جنگ اوکراین است

منبع تصویر، @vchkogpu

توضیح تصویر،

در این ویدیو لو رفته، یوگنی پریگوژین، مدیر و از سهامداران اصلی ارتش خصوصی واگنر – که به ولادیمیر پوتین هم نزدیک است – در حال تشویق زندانیان برای پیوستن به ارتش روسیه در جنگ اوکراین دیده می‌شود

انتشار ویدیویی جدید به گمانه‌زنی‌های چند ماه اخیر مبنی بر بحران کرملین برای جذب نیروی نظامی تازه نفس و استخدام مزدور از میان محکومان را به واقعیت نزدیکتر کرده است.

در ویدیویی که به تازگی لو رفته یوگنی پریگوژین، مدیر و سهامدار اصلی یک گروه شبه نظامی خصوصی در روسیه که به «ارتش خصوصی واگنر» شهرت دارد دیده می‌شود که در حال تشویق و وعده آزادی دادن به زندانیان در ازای اعزام ۶ ماهه به اوکراین و جنگ در این کشور است.

در این ویدیو آقای پریگوژین که ارتباط نزدیکی با ولادیمیر پوتین – رئیس جمهوری روسیه – دارد در میان جمع بزرگی از زندانیان دیده می‌شود و به آنها وعده می‌دهد که در برابر جنگ در اوکراین محکومیت آنها بخشیده خواهد شد.

ناظران می‌گویند این ویدیو ثابت می‌کند که کرملین برای پشتیبانی نیروهای خود در اوکراین با مشکل روبروست و به همین علت ناچار شده سراغ محکومان برود.

[ad_2]

Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.