حذف کیش از برنامه پرواز مستقیم به قطر

0

[ad_1]

با اعلام دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی، کیش از برنامه پرواز مستقیم به قطر حذف شده است؛ اما همچنان امکان پروازهای شاتل وجود دارد.

اگرچه بر اساس اعلام دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی، کیش از برنامه پرواز مستقیم به قطر حذف شده است، اما در صورت وجود تقاضا امکان پروازهای محدود از کیش به قطر وجود دارد.

مقصود اسعدی سامانی، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی، درباره اینکه با حضور در کیش چطور می‌توان برای تماشای بازی‌ها به قطر رفت، اظهار کرد:

کیش از برنامه پروازی مستقیم به قطر حذف شده، اما همچنان امکان پروازهای شاتل از کیش به قطر وجود دارد تا در صورت تقاضا به‌صورت محدود با ۱۵۰ مسافر، هر یک ساعت یک پرواز به دوحه انجام شود؛  البته در حال حاضر ترمینال خارجی این جزیره هم پاسخگوی دو هواپیمای هم‌زمان نیست و امکانات و زیرساخت‌هایش آماده نشده است.

وی با بیان اینکه پروازهای قطرایرویز در سایت این شرکت قرار گرفته و بخشی از پروازهای ایران‌ایر هم روی وب‌سایت این شرکت موجود است، گفت:

تعداد سهمیه‌ای که برای ایران مشخص شده محدود است، البته ۲۰۰ پرواز از ایران به قطر برنامه‌ریزی شده اما تقاضای زیادی وجود ندارد و حتی تعداد شهرها هم از ۶ شهر به چهار شهر کاهش پیدا کرده است.

اسعدی سامانی با بیان اینکه محدودیت‌هایی از جمله دریافت هیا کارت و بلیط بازی، برای ورود به قطر وجود دارد، افزود:

به نظر نمی‌رسد آنطور که مسئولان تصور کرده بودند، تقاضایی برای حضور تماشاگران ایرانی در جام جهانی نباشد؛ البته اگر درخواست باشد، ایرلاین‌ها آمادگی دارند که برنامه پرواز بگذارند اما تاکنون که درخواست‌ها کم بوده است.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی درباره اینکه با حضور در کیش چطور می‌توان برای تماشای بازی‌ها به قطر رفت، اظهار کرد:

کیش از برنامه پروازی مستقیم به قطر حذف شده، اما همچنان در صورت تقاضا امکان پروازهای شاتل از کیش به قطر وجود دارد تا به‌صورت محدود با ۱۵۰ مسافر، هر یک ساعت یک پرواز به دوحه انجام شود؛ البته در حال حاضر ترمینال خارجی این جزیره هم پاسخگوی دو هواپیمای هم‌زمان نیست و امکانات زیرساخت‌هایش آماده نشده است.

[ad_2]

Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.