دستگیری متهم تیراندازی مرگبار در شهر ممفیس؛ چهار نفر کشته شدند

0

[ad_1]

پلیس ممفیس بامداد روز پنجشنبه اعلام کرد، مرد مسلحی که هنگام رانندگی در اطراف شهر و تیراندازی به سمت مردم از خودش ویدیوی زنده پخش می‌کرد، پس از تصادف با خودرویی که سرقت کرده بود، دستگیر شد.

مظنون، در این تیراندازی ظاهراً بی‌هدف، چهار را نفر را کشت و ۳ نفر را زخمی کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس، این حمله وحشیانه که حدود یک ساعت طول کشید، پلیس را مجبور به بستن خیابان‌ها و اعلام هشدار به مردم برای پناه بردن در اماکن امن کرد.

مقامات، یک استادیوم بیسبال و محوطه اطراف یک دانشگاه را بستند و خدمات اتوبوس‌رانی را به طور موقت متوقف کردند؛ چون معلوم نبود که مهاجم مسلح بعد از این تیراندازی‌ها از کجا سر درآورد.

سرلین دیویس، رئیس پلیس ممفیس، گفت پیش از دستگیری مظنون به نام «ایزیکل کلی»، در روز چهارشنبه، دست‌کم دو سرقت خودرو و ۷ تیراندازی گزارش شده بود.

دیویس گفت: «این یک هفته وحشتناک برای شهر ممفیس بود.»

ایزیکل کلی مظنون ۱۹ ساله

ایزیکل کلی مظنون ۱۹ ساله

اسناد دادگاه نشان می‌دهند که ایزیکل کلی ۱۹ ساله، که به خاطر ضرب و شتم شدید دستگیر شده بود چند ماه پیش زودتر از موعد، از زندان آزاد شده بود.

انتشار این خبر در یک کنفرانس خبری، به نظر باعث ایجاد یک ناسازگاری بین شهردار و دادستان ارشد شهرستان در مقابل دروبین‌ها شد.

جیم استریکلند، شهردار ممفیس، خیلی محکم گفت: «با این وضع نمی‌توان زندگی کرد، و غیر قابل قبول است.»

او در حالی که مشت خود را محکم روی تربیون کوبید، ادامه داد: «اگر آقای کلی محکومیت سه ساله خود را تکمیل می‌کرد، امروز هنوز باید در زندان می‌بود و چهار نفر از همشهریان ما هم الان زنده بودند.»

یک پلاکارت در خیابانی در شهر ممفیس که پیشنهاد می‌کند آموزش و پروش نوجوانان راهی برای بازداشتن آنها از دست زدن به جرم و جنایت و قتل است - ۸ سپتامبر ۲۰۲۲

یک پلاکارت در خیابانی در شهر ممفیس که پیشنهاد می‌کند آموزش و پروش نوجوانان راهی برای بازداشتن آنها از دست زدن به جرم و جنایت و قتل است – ۸ سپتامبر ۲۰۲۲

ممفیس، پر جمعیت‌ترین شهر ایالت تنسی که زادگاه موسیقی «بلوز» شناخته می‌شود، در چندین هفته اخیر شاهد چندین قتل بزرگ بوده است، از جمله تیراندازی به یک کشیش زن هنگام سرقت اتومبیل او در جلوی درب منزلش، شلیک و کشتن یک کنشگر حین مشاجره بر سر پول، و ربودن یک زن جوان به نام «الایزا فلچر» هنگام دویدن در نزدیکی دانشگاه ممفیس، و کشتن او که شهر و مردمش را به شدت تحت تاثیر گذاشت.

[ad_2]

Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.