نیاز به تجهیزات پیشرفته برف‌روبی هست 

0

[ad_1]

با وجود آنکه از هفته گذشته اعلام شده بود که وضعیت جوی مناطق مختلف کشور چه وضعیتی خواهد داشت اما پس از بارش سنگین برف در منطقه «کوهرنگ»، مسئولان محلی و دولتی اعلام کرده‌اند که غافلگیر شده‌اند و «درخواست کمک» دارند.

قدرت‌الله حمزه، نماینده کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی در این ارتباط گفته است: حجم برف در حدی است که دیگر «با بولدوزر، لودر و گریدر هم نمی‌شود برخی راه ها را باز کرد.»

او با اعلام اینکه تاکنون در گازرسانی به منازل «مشکل خاصی» وجود نداشته، افزوده است: درخواست کردیم «وسایل بیشتر و جدیدتری» در اختیار استان قرار گیرد.

براساس اعلام شهباز اکبری، فرماتدار شهر کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری، فعالیت «سامانه بارشی بسیار قوی» در چند روز گذشته، موجب شد تا ارتفاع برف به «۲/۵ متر» برسد.

برخی از کاربران تصاویری از کوچه‌ها و خانه‌های خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند که در آنها سراسر محوطه را برف گرفته و تنها تونلی باریک برای رفت و آمد ایجاد شده است.

به نوشته رسانه‌های ایران، بارش برف در کوهرنگ امروز و فردا نیز «با شدت» ادامه خواهد داشت و این در شرایطی است که به گفته فرماندار این شهر، راه‌های ارتباطی ۸۰ روستا و چندین گردنه مواصلاتی منطقه بسته شده است.

[ad_2]

Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.