واکنش ساسی مانکن به کنسرت استرالیا و حواشی آن؛ برخی از کاربران می‌گویند «به معترضان ایرانی کمک کن»

0

[ad_1]

بعد از اعتراض گسترده به کنسرت ساسی مانکن خواننده پاپ در استرالیا، او با انتشار ویدئوئی در اینستاگرام، می‌گوید او به کشتن معترضان احترام می‌گذارد اما راهی برای لغو کنسرت خود نداشت.

کنسرت ساسی مانکن روز شنبه ۱۴ آبان (۵ نوامبر) نوامبر در شهر بریزبن استرالیا با حضور عده ای از ایرانیان معترض به هم ریخت. این گروه به برگزاری کنسرت در میان سرکوب خونین معترضان در ایران اعتراض داشتند.

در پی برهم خوردن کنسرت، این خواننده با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود به این اعتراض ها واکنش داد. او گفته که جزو اولین خوانندگانی بود که کنسرتهای خود را لغو کرد اما کنسرت استرالیا را نمی‌توانست لغو کند.

در این ویدئو، ساسی مانکن از واکنش تند معترضان انتقاد کرد و گفت شکی نیست که همه ما به دنبال آزادی هستیم ولی یک عده نمی توانند عقیدشان را به زور به بقیه تحمیل کنند.

او با تاکید بر اینکه عده ای علی رغم این شرایط تصمیم گرفتند در این کنسرت شرکت کنند، گفت:« آیا اگر این عده و گروه معترضین با هم یکی می شدند و شعار زن زندگی آزادی می دادند، فیلم های پخش شده فیلم های بهتری نبود؟»

همچنین گفت: « چرا بجای کمک به این همبستگی روبروی هم می ایستیم؟»

واکنش‌ها به اظهارات ساسی مانکن

ویدئوی ساسی مانکن با واکنش‌های زیادی روبرو شد. عده کمتری از اظهارات او استقبال کردند اما برخی هم باز از او انتقاد کردند.

یک کاربر زیر توئیت صدای آمریکا درباره ویدئو توضیحات ساسی مانکن گفت: ما همه با هم هستيم ولی بايد كجروی های بعضی را گوشزد كرد.

کاربر دیگری نوشت: اگر با مردم صاق باشی قبول می‌کنند. این چه بهانه بی ربطیه که آوردی؟ خوب بهشون میگفتی سرما خوردم نمیتونم کنسرت برگزار کنم یا یک دلیل دیگه. بزور که نمی‌توانستند بیارنت. حالا هم که برگزار کردی اقلا درآمدش رو خرج خانواده های داغدار کن. دیگه کنسرت نگذار فعلا.

پیشنهادی که از سوی کاربر دیگری گفته شد: اشکالی نداره ولی لطفا مبلغ دریافتی رو به اعتصاباب کنندگان در کشور بدید.

یک کاربر دیگر هم نوشت: تو این وضع مملکت که توی فوتبال گل میزنن و قهرمان میشن شادی نمیکنن و تو کنسرت گذاشتی؟

در این بین، مکس امینی کمدین ایرانی آمریکایی زیر پست ساسی در اینستاگرام نوشت: باید باهم باشیم پشته هم بسیار حرفت دروسته امیدوارم با احترام و محبت با همدیگر ای رفتار کنیم- به امید آزادی.

[ad_2]

Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.