پلیس کانادا: راننده اتوبوس مدرسه در مونترال «عمدی» کودکان را زیر گرفته اما انگیزه او معلوم نیست

0

[ad_1]

پلیس محل سانحه را قرق کرده و برای کمک به اهالی و خانواده‌های کودکان مهدکودک یک مرکز بحران برپا کرده است
توضیح تصویر،

پلیس محل سانحه را قرق کرده و برای کمک به اهالی و خانواده‌های کودکان مهدکودک یک مرکز بحران برپا کرده است

پلیس استان کبک در کانادا یک راننده ۵۱ ساله اتوبوس مدرسه را به اتهام زیر گرفتن و قتل دو کودک و مجروح کردن چند کودک دیگر در یک مهد کودک بازداشت کرده است. پلیس می‌گوید معتقد است این راننده به عمد چنین کرده اما از انگیزه او هنوز سر در نیاورده است.

این حادثه دلخراش در حدود ساعت ۸ و نیم صبح روز چهارشنبه به وقت کبک در شرق کانادا و در حومه شهر مونترال روی داد.

هنوز جزییات کامل این سانحه معلوم نیست اما محل واقعه در یکی از محله‌های آرام حومه شهر مونترال روی داده است. مهدکودک محل سانحه هم در انتهای یک کوچه بن‌بست میدانگاهی واقع شده است که تردد خودرو در آن اصلا زیاد نیست و تنها ساکنان محلی در آن رفت و آمد می‌کنند.

پی‌یر بوشه، رئیس کلانتری محله لاوال در حومه شهر مونترال (استان کبک) می‌گوید: «ما فکر می‌کنیم عمدی در این تصادف بوده اما هنوز از انگیزه پشت آن سر در نیاورده‌ایم».

یک شاهد عینی می‌گوید راننده بعد از تصادف از اتوبوس بیرون پرید، لباس‌هایش را از تن درآورد و شروع کرد به حرکاتی غیرعادی.

این شاهدعینی صحنه دلخراش این تصادف را چنین توصیف کرده: «بعضی از بچه‌ها زیر چرخ اتوبوس بودند. مانند یک کابوس بود. خیلی وحشتناک. راننده هم بدون این که کلامی به زبان بیاورد فقط داد می‌کشید».

عصر چهارشنبه پلیس میدانگاهی بن‌بستی که مهدکودک در آن واقع شده را به قصد بررسی‌های پزشکی-جنایی قرق کرد اما هنوز جزییات بیشتری از نتایج این تحقیقات و انگیزه احتمالی راننده منتشر نشده است.

پلیس می‌گوید یک چادر مدیریت بحران باری کمک به والدین و اهالی محله در مواجهه با این سانحه دلخراش، احداث شده است.

جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا که مقیم شهر مونترال است، ضمن ابراز همدردی با خانواده‌ها و مردم شهر لاوال در حومه کبک گفته که جزییات ماجرا را به دقت زیر نظر دارد.

بیشتر بخوانید

[ad_2]

Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.