رسانه خبری پیامِ ایرانی

شمار جان باختگان کرونا در ایران به ۴۶۸۳ نفر رسیدمنبع: دبی-العربیه.نت فارسی

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت ایران روز سه شنبه ۱۴ آوریل اعلام کرد، تاکنون ۷۴۸۷۷ نفر در این کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت۹۸ نفر در۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۴۶۸۳ نفر رسیده است.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت ایران، روز سه شنبه درباره آخرین آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا و موارد فوت ناشی از آن در این کشور افزود: در ۲۴ ساعت گذشته تا ظهر روز سه شنبه بر اساس گزارش آزمایشگاه ها و دانشگاههای علوم پزشکی ۱۵۷۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد و با در نظر گرفتن موارد جدید، مجموع بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در کشور به ۷۴۸۷۷ نفر رسید.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ادامه داد: در طول ۲۴ ساعت گذشته ۹۸ بیمار دیگر مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و از زمان شیوع این بیماری در کشور تاکنون۴۶۸۳نفر جان خود را از دست داده اند.

جهانپور بیان کرد: بر اساس این گزارش ها تا کنون ۴۸۱۲۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند و۳۶۹۱ نفر از این بیماران نیز در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

وی گفت: تا کنون ۲۸۷ هزار و ۳۵۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.