رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | تعیین زمان و شعبه دادگاه رسیدگی به اتهامات ناصر اشجاری / سند


خبرگزاری هرانا –  جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ناصر اشجاری، شهروند اهل تهران در تاریخ ۱۶ اردیبهشت امسال در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران برگزار خواهد شد. آقای اشجاری در تاریخ ۱۸ دیماه ۱۳۹۵ توسط نیروهای وزارت اطلاعات بازداشت و در تاریخ ۲ اسفندماه همان سال با تودیع قرار تا پایان مراحل دادرسی از زندان اوین آزاد شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹، ناصر اشجاری، شهروند اهل تهران با دریافت ابلاغیه‌ای به شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران فراخوانده شد.

براساس این ابلاغیه وی باید در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران حاضر شود. در این ابلاغیه اتهامات مطروحه علیه آقای اشجاری “اهانت به پیامبر، اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم بر ضد امنیت داخلی/خارجی کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام” عنوان شده است.

ناصر اشجاری ماهری، در تاریخ ۱۸ دیماه ۱۳۹۵ توسط نیروهای وزارت اطلاعات بازداشت شده و مدت ۴۴ روز را در بازداشتگاه این نهاد موسوم به بند ۲۰۹ زندان اوین سپری کرد.

آقای اشجاری نهایتا در تاریخ ۲ اسفندماه ۱۳۹۵ با تودیع قرار ۵۰ میلیون تومانی به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان اوین آزاد شده بود.

هرانا پیشتر از احضار تلفنی این شهروند برای حضور در دادسرای اوین در تاریخ ۲۱ تیرماه ۱۳۹۶ خبر داده بود.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.