رسانه خبری پیامِ ایرانی

نماینده مجلس: واکسن کافی نداریم، مردم خودشان مراقب باشند<![CDATA[6 ساعت،18 دقیقه

استان‌وایر- یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت واکسن کافی نداریم و مردم باید با رعایت بهداشت فردی از خود و اطرافیان‌شان مراقبت کنند.

«جلیل رحیمی جهان آبادی»، روز شنبه ۲۸ فروردین در توییتر خود نوشت: راه حل مبارزه با ⁧‫کرونا‬⁩،⁧‫ واکسیناسیون عمومی‬⁩ است. اگر ۱۶۰ میلیون دوز ⁧‫واکسن‬⁩ وارد نموده و روزانه ۵۰۰ هزار تزریق شود، ۳۲۰ روز می گذرد تا مردم به صورت کامل ⁧‫واکسینه‬⁩ شوند.

جهان‌آبادی نوشته است: تحریم‌ها‬⁩ و چالش‌ها و تصمیمات نادرست داخلی ادامه دارد، واکسن کافی نداریم، پس فعلا با رعایت بهداشت فردی از خود و اطرافیان محافظت کنیم.

فرایند واکسیناسیون کرونا در ایران به کندی پیش‌ می‌رود و مورد انتقاد گسترده مردم قرار دارد.

شمار مبتلایان به کرونا و تلفات آن در ایران به سرعت افزایش می‌یابد و ایران به ۱۲۰ میلیون دوز واکسن نیاز دارد که هنوز در دسترس نیست.

مقام‌های بهداشتی ایران از تولید انبوه داخلی خبر داده‌اند که قرار است ایمنی شهروندان را تامین کند. کیانوش جهانپور نیز وعده داده است که واکسیناسیون علیه کرونا قرار است «مطابق برنامه تا پایان سال ۱۴۰۰ به پایان رسد.»

با این حال، بر اساس اعلام سخنگوی ستاد مقابله با کرونا، تا کنون تنها یک میلیون و ۸۹۵ هزار دوز واکسن وارد ایران شده‌است و حدود ۵۰۰ هزار نفر در ایران واکسن زده‌اند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.