رسانه خبری پیامِ ایرانی

پاداش دختران فوتسالیست پس از سه سال با کسر مالیات پرداخت شد<![CDATA[7 ساعت،11 دقیقه

استان وایر – خبرگزاری ایسنا از پرداخت پاداش قهرمانی دختران فوتسالیست ایران پس از ۳ سال تاخیر خبر داده است. اما فدراسیون فوتبال پاداش دخترانی که قهرمان رقابت‌های فوتسال آسیا شده بودند را نه تنها براساس نرخ تورم و دلار پرداخت نکرد که از پاداش هر بازیکن حدود ۱۰ درصد مالیات کسر کرده است.

سال ۱۳۹۷ تیم ملی فوتسال دختران ایران با شکست دادن ژاپن در فینال مسابقات قهرمانی آسیا برای دومین بار پیاپی به مقام قهرمانی رسیدند.

پیش از این فدراسیون فوتبال وعده داده بود از پاداش حاصل از قهرمانی تیم ملی فوتسال دختران در آسیا که توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت می‌شد، مبلغ ۲۲ میلیون تومان به دختران فوتبالیست و مربی ایران پرداخت کند.

اما این وعده «مهدی تاج» رئیس وقت فدراسیون فوتبال سه سال به تاخیر افتاد.

پاداش کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلار آمریکا به فدراسیون فوتبال ایران پرداخت شده بود. همان طور که سال ۱۳۹۹ نیز ۵۰۰ هزار دلار کمک ویژه فدراسیون جهانی فوتبال برای توسعه فوتبال زنان نیز به صورت دلار به دست فدراسیون فوتبال ایران رسید.

«شهره موسوی» نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال که اسفندماه به این سمت انتخاب شد، وعده داده بود پاداش ملی‌پوش‌های ایران را تا پایان سال ۱۳۹۹ به صورت کامل پرداخت کند. اما این وعده هم عملی نشد.

حالا دختران فوتسالیست ایران از پرداخت  ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، پس از کسر مالیات به عنوان پاداش قهرمانی سه سال قبل خبر داده‌اند.

با این حال شهره موسوی نایب رئیس این فدراسیون اقدامات خود از زمان حضورش در این مجموعه را ستوده و به خبرگزاری فارس گفته است: «با پرداخت پاداش بازیکنان ثابت کردیم که شعاری در کار نیست و ما عمل‌گرا هستیم.» 

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.