رسانه خبری پیامِ ایرانی

حمید بقایی در بیمارستان روانپزشکی بستری شده است<![CDATA[9 ساعت،45 دقیقه

استان‌وایر- «مهران عبدالله‌پور»، وکیل مدافع «حمید بقایی» گفته که او برای درمان در بیمارستان روانی مهرگان بستری شده است.

عبدالله‌پور روز شنبه ۲۸ فروردین به رسانه های ایران گفت که موکلش به دلیل عوارض جسمی و عصبی متعدد با نظر کمیسیون پزشکی قانونی امکان تحمل زندان را نداشته و جهت معالجه در بیرون از زندان است.

به گفته عبدالله‌پور، بقایی  در حال حاضر در بیمارستان مهرگان بستری و تحت درمان است.

حمید بقایی، معاون اجرایی رئیس جمهور در دولت دوم احمدی‌نژاد بود که با اتهام‌های مالی بازداشت و به ۱۵ سال زندان محکوم  شد.

در روزهای گذشته، عبدالرضا داوری، از نزدیکان سابق محمود احمدی‌نژاد در مصاحبه‌ای با افشاگری درباره اموال حمید‌رضا بقایی گفته بود که وی به احمدی‌نژاد مشاوره سیاسی نیز می‌دهد.

وکیل حمید بقایی در پاسخ به این اتهام گفته: «فردی که روزانه چندین قرص اعصاب استفاده می کند و کل ساعات زندگی را با دارو و درمان و بیمارستان سپری می کند چنین فردی چگونه می تواند مشاوره سیاسی بدهد؟»

عبدالله‌پور درباره وضعیت احمد رحیم مشایی نیز گفته که وی با مرخصی استعلاجی در بیرون از زندان است و در این چند ماه چندین بار در بیمارستان بستری بوده و دو بار عمل جراحی داشته است.

حمیدرضا بقایی و احمد رحیم‌مشایی از عناصر نزدیک به احمدی‌نژاد هستند که از سوی نیروهای نزدیک به سپاه پاسداران و بیت رهبری متهم به جهت دادن به محمود احمدی‌نژاد شده اند.

اصولگرایان از احمدی‌نژاد و یارانش تحت عنوان جریان انحرافی نام برده و تاکنون از شرکت آن‌ها در چند انتخابات جلوگیری کرده‌اند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.