رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | اعلام جرم علیه مالک یک فروشگاه به دلیل راه اندازی چالش حرکت ورزشی «پاباز»


خبرگزاری هرانا – رئیس دادگستری استان هرمزگان از تشکیل پرونده قضایی و اعلام جرم علیه مالک یک فروشگاه زنجیره ای در بندرعباس به دلیل راه اندازی چالش حرکت ورزشی «پاباز» خبر داد. وی این اقدام را «هنجار شکنی و خلاف عرف و شئونات اخلاقی» خوانده است. مالک فروشگاه با راه اندازی این چالش به مشتریان شرکت کننده در آن ماسک و دستکش رایگان ارائه می داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از فارس، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از ورود مدعی‌العموم به موضوع فروشگاه زنجیره‌ای تارا مارکت بندرعباس و اعلام جرم علیه مالک این مجموعه خبر داد.

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: “در پی اقدام خلاف عرف و شئونات اخلاقی در فروشگاه زنجیره‌ای تارا مارکت بندرعباس، نظر به اهمیت ماجرا، دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس به موضوع ورود و علیه مالک این فروشگاه اعلام جرم نموده است”.

بر اساس این گزارش، مالک «تارا مارکت» از مشتریانی که برای خرید به این فروشگاه مراجعه می‌کردند درخواست کرده بود که به ازای حرکت «پاباز» می‌توانند اقلام بهداشتی و ماسک را به‌صورت رایگان دریافت نمایند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

دانلود آهنگ میراد به نام سفر3 days in albania 91 404 93kaprun austria دانلود آهنگ شاهین ایوب زاده به نام رز قرمزarmenia 3 ethnic groups Cable protection system