رسانه خبری پیامِ ایرانی

۱۰۰ نفر از کادر درمانی بیمارستان‌های مشهد به کرونا مبتلا شدندمنبع: دبی-العربیه.نت فارسی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، اعلام کرد که حدود ۱۰۰ نفر از کادر درمانی بیمارستان‌های مشهد که بیماران مبتلا به کرونا را پذیرش می‌کردند، به کرونا مبتلا شده‌اند.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایرنا، پنجشنبه ۱۶ آوریل ۲۰۲۰، محمد حسین بحرینی، با تایید این خبر، اعلام کرد که همه این افراد تاکنون در قید حیات هستند و عده‌ای از آنها بهبود یافته، عده‌ای در بیمارستان بستری و برخی دیگر نیز در منازل خود تحت درمان هستند.

همشهری آنلاین، ۱۰ مارس ۲۰۲۰، تعداد کل مبتلایان و افراد بستری کادر درمان در ایران را حدود ۱۰۵ نفر اعلام کرد. بر اساس این گزارش، بیشتر افراد جانباخته یا مبتلا شده کادر درمان به علت کمبود لباس و پوشش مناسب به کرونا مبتلا شده بودند و ۱۱ نفر از آنها جان خود را از دست دادند.

سخنگوی وزارت بهداشت ایران روز گذشته اعلام کرد که تاکنون در این کشور، ۷۶۳۸۹ مبتلا به کووید ۱۹ شناسایی شده‌اند که ۴۷۷۷ نفر از آنها جان باختند.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایسنا، کیانوش جهانپور از ابتلای ۱۵۱۲ بیمار جدید به کووید ۱۹، از روز سه‌شنبه تا چهارشنبه خبر داد و افزود: ۹۴ بیمار نیز طی ۲۴ ساعت گذشته، جان خود را از دست دادند.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

aalborg handball مشهد امام خمینی 73 e visa kyrgyzstan for pakistani The American Challenge: The World Resists US Liberalismنقاشی با h دانلود آهنگ حامد آوش به نام رمانتیکearthquake now orange county Ovo-lacto vegetarianismhora argentina lv 700 دانلود آهنگ امیر مولانا به نام همه اون روزاJiaoziNewsFuturesHeliographs