رسانه خبری پیامِ ایرانی

نتیجه نهایی انتخابات مجلس هفته آینده معلوم می‌شود۲۱ ساعت،۵۳ دقیقه

عباسعلی کدخدایی از تایید نهایی نتایج انتخابات مجلس یازدهم تا هفته آینده خبر داد. نتایج ۲۰۴ حوزه از ۲۰۸ حوزه انتخابیه تابه‌حال تایید شده‌ و بنا بر گفته کدخدایی ۴ حوزه دیگر نیز در هفته آینده تعیین تکلیف خواهد شد.

به گزارش ایران‌وایر و به نقل از تسنیم، عباسعلی‌ کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، اعلام کرد که نتایج انتخابات مجلس یازدهم در ۲۰۴  حوزه از ۲۰۸ حوزه انتخابیه قطعی و مورد تایید شورای نگهبان است. او در ادامه از اعلام نتیجه نهایی انتخابات مجلس یازدهم در ۴ حوزه باقی‌مانده، تا هفته آینده خبر داد.

کدخدایی همچنین گفت: دو حوزه انتخابیه نیاز به اعزام بازرس داشت. در این دو حوزه انتخابیه قبلا بازرس اعزام شده بود، اما گزارش‌ها کامل نبود و دوباره بازرس اعزام شده‌است.

او، حوزه‌های انتخابیه بندرعباس، صومعه‌سرا، جهرم و نور و محمودآباد را جزو حوزه‌های انتخابیه‌ای دانست که هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند و تا هفته آینده تایید یا رد شدن نتایج این حوزه‌ها اعلام خواهد شد.

کدخدایی، شیوع ویروس کرونا را عامل تاخیر در اعلام نتیجه نهایی این ۴ حوزه دانست.

انتخابات مجلس یازدهم روز جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸ در ایران برگزار شد. این انتخابات در حالی انجام شد که دولت با پنهان‌کاری شیوع ویروس کرونا در قم، از برگزار نکردن یا به‌تعویق انداختن انتخابات سرباز زد.

تاکنون دو نماینده منتخب مجلس یازدهم، در اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت کرده‌اند و بیش از ۲۳ نماینده فعلی مجلس، از جمله علی لاریجانی، رییس مجلس دهم نیز به این ویروس مبتلا شده‌اند.

 منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

green yeezys Armin Ghanbari978-0-375-70922-7aabenraa ydelseskontor Ñublenseدانلود آهنگ فرهاد دولت به نام دنیای سردمدانلود آهنگ علی میری به نام قدم قدم Saeed BagherzadeColonia Claudia Ara AgrippinensiumGiant forest genet (G. victoriae)دانلود آهنگ عماد طالب زاده به نام دیر اومدی بازمpro russia party wins latvia election but tough talks loomfiskehandler kerteminde 7 star hotels in azerbaijan