رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | مرگ یک کارگر در سایه فقدان ایمنی کار


خبرگزاری هرانا – امروز جمعه ۲۹ فروردین ماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک کارگر تابع کشور افغانستان در تهران، بر اثر ریزش آوار جان خود را از دست داد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، امروز جمعه ۲۹ فروردین ماه ۱۳۹۹، سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران، از مرگ یک کارگر بر اثر ریزش آوار در یک منزل مسکونی خبر داد.

وی ضمن اعلام این خبر گفت: “ساعت ۱۳:۴۸ وقوع یک حادثه در یک ساختمان در حال ساخت، واقع در بلوار ابوذر شهر تهران، به سامانه آتش نشانی گزارش شد که به دنبال آن بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شده و ایستگاه اول طی مدت زمان ۳ دقیقه به محل رسید”.

جلال ملکی افزود: “با حضور آتش نشانان مشخص شد؛ در این ساختمان در حال ساخت، بخشی از بتن های به جا مانده از یک دیوار قدیمی در طبقه منهای یک فرو ریخته و به دنبال این حادثه یک کارگر در زیر آوار دفن شده است”.

بر اساس این گزارش، این کارگر تابع کشور افغانستان، به دنبال تلاش آتش نشانان از زیر آوار خارج شده، اما بر اثر شدت جراحت وارده جان خود را از دست داده است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.