رسانه خبری پیامِ ایرانی

وب‌سایت «حاج فردوسی» که دعای ویژه برای مبتلا نشدن به کرونا می‌فروخت از دسترس خارج شدمنبع: دبی-العربیه.نت فارسی

حاج فردوسی، سایت فرد روحانی که از طریق دعا خواندن برای مشتریان خود پول دریافت می‌کرد از دسترس خارج شد.

به گزارش روز شنبه ۱۸ آوریل ۲۰۲۰ اعتمادآنلاین، پس از انتقادهای بسیار از عملکرد وب‌سایت حاج فردوسی در فضای رسانه‌ای این سایت از دسترس خارج شد.

حاج فردوسی در قسمتی از‌ منوی سایت خود، جایی را به عنوان التماس دعا طراحی کرده بود که در ازای ثبت‌نام و واریز پول از طرف مردم به صورت ثبت‌نام در این سامانه اینترنتی، برای آنها دعا می‌خواند.

اعتماد آنلاین در ادامه نوشت «وقتی هم که از او درباره دریافت پول برای دعا و مغایرت آن با رسم و رسوم دین سوال شده بود، ادعا کرده که ائمه اگر در قبال دعای خود پولی دریافت نمی‌کردند برای این بوده که در روز برای سه تا چهار نفر دعا می‌خوانند. اما من چون مجبور هستم برای تعداد کثیری دعا کنم، می‌توانم در قبال دعا، پول دریافت کنم.»

در قسمت منوی «التماس دعا» در سایت حاج فردوسی برای دعا خواندن آمده بود: «اگر می خواهید حاج فردوسی به طور ویژه برای شما دعا بخواند: ۵۵،۵۵۵ تومان»

دعا ویژه برای مبتلا نشدن به کرونا: ۴۴،۴۴۴ تومان!

دعا برای برگشت سلامتی کسانی که به کرونا مبتلا شده اند: ۶۶،۶۶۶ تومان، اگر هم بیرون از ایران هستید برای دریافت دعای ویژه ۱۱٫۱۱ یورو پرداخت کنید.

گفتنی است، همچنین حاج فردوسی در این سایت، خود را مولف نظام جامع تربیتی منهاج الفردوسیان و صاحب دومین رسم‌الخط قرآن کریم در طول تاریخ اسلام خوانده بود.

منبع خبر

2 نظرات
  1. کاظمی می گوید

    الان این جناب حاج فردوسی یه سایت دیگه زده و داره دعا میکنه هیچ کسی هم کاریش نداره.

    1. پیام می گوید

      مممنون از اطلاع رسانی شما.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.