رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | بازداشت یک شهروند توسط نیروهای امنیتی در سقز


خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه ۳۱ فروردین ماه، کامران عبدی پور، شهروند اهل سقز، توسط نیروهای امنیتی در منزل شخصی خود بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کمیته هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل های کارگری، امروز یکشنبه ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹، کامران عبدی پور شهروند اهل سقز بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

بازداشت آقای عبدی پور توسط ماموران لباس شخصی و در منزل صورت گرفته است.

تا لحظه تنظیم این گزارش، از دلایل بازداشت و اتهامات مطروحه علیه این شهروند اطلاع مشخصی در دست نیست با این حال گفته می‌شود ماموران امنیتی هنگام بازداشت به خانواده آقای عبدی پور اعلام کرده‌اند که اتهام فرزندشان، همکاری با زندانیان فراری زندان سقز است.

لازم به ذکر است که کامران عبدی پور پیشتر از بایت اتهام «قتل» در جریان یک درگیری به اعدام محکوم و در آبان‌ماه ۹۸، پس از گذشت ۱۵ سال با کسب رضایت از اولیای دم از زندان سقز آزاد شده بود.

 کامران عبدی پور

کامران عبدی پورمنبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

the gray man 5002974Kronecker deltaامین طالعیlog-polar coordinate systemdark eggs on milkweedroskilde wednesday دانلود آهنگ ​امیر فخرالدین و محمد علی ضیا به نام بوم بومliger tierhttps www google com search q شهر خبرsympathetic vs empathetic Mehdi Ekranbetween shades of gray 14018274