رسانه خبری پیامِ ایرانی

پلیس در جستجوی عامل تیراندازی که احتمالا سوار بر خودروی پلیس استمنبع: دبی-العربیه.نت فارسی

پلیس کانادا روز یکشنبه ۱۹ آوریل، از ساکنان یک منطقه کشاورزی استان نوا اسکوشیا مشرف بر اقیانوس اطلس خواست با توجه به اقدامات نیروهای امنیتی برای دستگیری فرد مظنون به تیراندازی در لباس پلیس، از منازل خود خارج نشوند.

پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا اعلام کرد که هویت فرد مسلح در پورتابک واقع نوا اسکوشیا را شناسایی کرده که نامش گابریل فورتمن (۵۱ ساله) است.

پلیس خاطرنشان کرد که این حادثه، قربانیان زیادی برجای گذاشت اما مشخص نکرد که قربانیان، کشته شده‌اند یا زخمی.

پلیس ۹ ساعت پس از نشر یک توییت در حدود نیمه شب، توانست فورتمن را شناسایی کند و از شهروندان خواست تا زمانی که نیروهای امنیتی مشغول پیگیری شکایتی مربوط به کاربرد سلاح گرم هستند، از تردد در منطقه پورت پایک خوداری کرده و در خانه بمانند.

پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا در نوا اسکوشیا به مردم توصیه کرده بود که از تردد درمنطقه «دیبر» از توابع این استان خودداری کنند زیرا ممکن است فورتمن، سوار خورویی شبیه خود روی پلیس باشد و یونیفورم پلیس سواره نظام سلطنتی را بر تن داشته باشد.

بیل بلر، وزیر ایمنی عمومی و وضعیت های فوق العاده، در توییتر نوشت: «ما نگران خبرهای رسیده از پورت بایک بودیم و این موضوع را به دقت نبال کرده و از همه ساکنان می خواهیم که دستورالعمل های نیروهای انتظامی محلی را رعایت کنند.»

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ario Moazzam5 in 1 dog vaccine kim seon-ho ex girlfriend+1,272Ariya Soosangi22839781Tom yum مشهد سپاه 55 roskilde pearl jam دانلود آهنگ پوریا به نام عاشقم بودیMama Killabenin state kyrgyzstan time zone khan academy mongolia