رسانه خبری پیامِ ایرانی

نمی‌خواهم مسئول مرگ فوتبال ایتالیا باشممنبع: دبی-العربیه.نت فارسی

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد که برای دفاع از بازی در کشورش می‌جنگد و نمی‌خواهد مقصر مرگ فوتبال ایتالیا باشد.

بر اساس گزارش وب‌سایت گل، گابریل گراوینا گفت که فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) سعی می‌کند فصل ۲۰-۲۰۱۹ سری آ را دوباره آغاز کند و او «نمی‌تواند فوتبال ایتالیا را دفن کند».

سری آ در ایتالیا به دلیل شیوع بیماری کروناویروس در ماه مارس، به حالت تعلیق درآمد و فدراسیون فوتبال ایتالیا پیش از این، اعلام کرد تا زمانی که سلامت و امنیت کلیه افراد مربوطه تضمین نشود، بازی‌ها از سر گرفته نمی‌شود.

وزیر ورزش ایتالیا، وینچنزو اسپادافورا نیز ابراز امیدواری کرد که در تاریخ ۴ مه، تمرینات سری آ در اسرع وقت، بار دیگر آغاز شود؛ با توجه به اینکه محدودیت‌های فعلی در مورد فعالیت‌های خارج از خانه، قرار است در ۳ مه به پایان برسد.

گراوینا در ادامه گفت: «در حال حاضر دو گروه وجود دارند؛ کسانی که معتقدند باید تمام فعالیت‌های ورزشی بسته شود و دسته دیگری که من جزء آنها هستم؛ باور دارند که باید ادامه داد».

او تاکید کرد: «من نمی‌توانم فوتبال ایتالیا را دفن کنم. من مسئولیت دفاع از فوتبال و فعالیت ورزشی را دارم. ما نگران متوقف شدن فوتبال در این مدت نیستیم بلکه نگرانی ما از این بابت است که فوتبال ایتالیا دیگر از سر گرفته نشود و این تاثیر منفی زیادی بر آینده می‌گذارد».

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا از احتمال آغاز فوتبال ایتالیا از ماه ژوئن خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تا آن زمان، ایتالیا آمادگی از سرگیری فعالیت ورزشی را داشته باشد.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.