رسانه خبری پیامِ ایرانی

مسابقات فوتبال زنان جام ملت‌های اروپا به ۲۰۲۲ موکول شد | ورزش | DW


به تعویق افتادن رویدادهای بزرگ ورزشی در جهان همچنان ادامه دارد. کنفدراسیون فوتبال اروپا (یوفا) امروز پنجشنبه ۴ اردیبهشت (۲۳ آوریل) اعلام کرد که مسابقات فوتبال زنان جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۱ انگلیس یک سال به تعویق می‌افتد.

طبق برنامه‌ریزی جدید یوفا قرار است که این مسابقات در بین روزهای ۶ تا ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۲ انجام گیرند. جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر نیز در همان سال برگزار می‌شود، اما این بازی‌ها در فصل زمستان صورت می‌گیرند.

آلکساندر چفرین، رئیس کنفدراسیون فوتبال اروپا در ارتباط با این تصمیم‌گیری گفت: «ما تمامی ابعاد را بررسی کردیم، از جمله تعهدی که در قبال رشد فوتبال زنان داریم».

آلکساندر چفرین، رئیس کنفدراسیون فوتبال اروپا

آلکساندر چفرین، رئیس کنفدراسیون فوتبال اروپا

او افزود: «ما با موکول کردن این بازی‌ها به تاریخی دیگر تضمین می‌کنیم که مسابقات فوتبال زنان جام ملت‌های اروپا در سال ۲۰۲۲ تنها تورنمت بزرگ ویژه زنان در جهان خواهد بود».

نادیا کسلر، ملی‌پوش سابق تیم ملی فوتبال زنان آلمان و مسئول فوتبال زنان در کنفدراسیون فوتبال اروپا نیز در این ارتباط تصریح کرد: «این بهترین تصمیم است، هم برای خود تورنمنت، هم برای بازیکنان و هواداران و هم برای شریکانی که این مسابقات را همراهی می‌کنند».

سیزدهمین دوره از مسابقات فوتبال زنان جام ملت‌های اروپا قرار بود که در بین روزهای ۷ ژوئیه و اول اوت ۲۰۲۱ در انگلیس برگزار شود. پیکارهای انتخاباتی و مقدماتی مربوط به این بازی‌ها به خاطر بحران کرونا متوقف شده‌اند.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

الضمان الاجتماعي المطورodder otter bench دانلود آهنگ علی دهقان به نام عاشقانه عاشقانهbrunei wiki posting a photo of fahad nazriya says all is wellbest chelsea boots women s ukدانلود آهنگ شهرام ناظری به نام جان جانم هنرمندانپویا بیاتی - خاصMilad SaeiCryptodiraدانلود آهنگ مجتبی ضیایی به نام دل دیوونهدانلود آهنگ آزاد کمالیان به نام نگم اصنAge Tange Delet