رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | مرگ کودک ده ساله کانکس نشین در اثر برق گرفتگی در سرپل ذهاب


خبرگزاری هرانا – روز سه شنبه ۲ اردیبهشت ماه، پسر بچه ده ساله در سرپل ذهاب در پی حادثه برق گرفتگی در کانکس محل سکونتش جان باخت. علیرغم گذشت قریب به دو سال از زلزله سرپل ذهاب، برخی شهروندان ساکن این شهرستان، کماکان در چادر و کانکس زندگی می‌کنند و در حالیکه هنوز از آسیب‌ها و رنج‌های ناشی از آن کمر راست نکرده‌اند، به واسطه‌ی عدم رسیدگی و ترمیم زیرساخت ها و نبود ایمنی همچنان در معرض آسیب‌اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، پسر بچه ده ساله در سرپل ذهاب در پی حادثه برق گرفتگی در کانکس محل سکونتش جان باخت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب ضمن اعلام این خبر گفت: “ظهر دیروز سه شنبه پس از اعلام خبر یک حادثه در کمپ اسکان در محوطه ستاد مدیریت بحران شهرستان با فوریت‌های پزشکی و پلیس، بلافاصله مامورین انتظامی و فوریت‌ها در محل حادثه حاضر شدند”.

وی افزود: “در این حادثه یک کودک ۱۰ ساله که ساکن کانکس اسکان موقت بوده‌اند، دچار برق گرفتگی شد. متاسفانه شدت جریان برق به حدی بود که در دم مرگ کودک را رقم زد.

بر اساس این گزارش، جسد کودک برای تحقیقات بیشتر به پزشک قانونی منتقل شده است.

علیرغم گذشت قریب به دو سال از زلزله سرپل ذهاب، برخی شهروندان ساکن این شهرستان، کماکان در چادر و کانکس زندگی می‌کنند و در حالیکه هنوز از آسیب‌ها و رنج‌های ناشی از آن کمر راست نکرده‌اند، به واسطه‌ی عدم رسیدگی و ترمیم زیرساخت ها و نبود ایمنی این شهروندان همچنان در معرض آسیب‌اند و هر از گاهی حوادث تلخی را نیز شاهد هستند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.