رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد


خبرگزاری هرانا – امروز شنبه ۶ اردیبهشت ماه، جمعی از آرایشگران و متصدیان سالن های آرایشی مردانه و زنانه دهدشت در مقابل ساختمان مرکز بهداشت این شهر و جمعی از کشاورزان اصفهان، در مقابل سازمان آب این شهر، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز شنبه ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از آرایشگران و متصدیان سالن های آرایشی مردانه و زنانه دهدشت در  اعتراض به وضعیت معیشتی خود، در مقابل ساختمان مرکز بهداشت این شهر تجمع کردند.

معترضان علت تجمع خود را اعتراض به عدم فعالیت و تعطیلی مراکز صنفی خود بدون اقدامات حمایتی در پی شیوع ویروس کرونا، عنوان کردند.

تجمع کنندگان در این خصوص گفتند” بیش از سه ماه است که در پی شیوع ویروس کرونا محل کارمان تعطیل شده و وضعیت معیشتی‌مان بحرانی است.”

این افراد خواستار اقدامات حمایتی برای تامین معیشت و هزینه زندگی شدند.

تجمع کشاورزان در اصفهان

به گزارش ایران اینترشنال، امروز شنبه ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از کشاورزان اصفهان، در اعتراض برداشت غیرمجاز صنایع از آب زاینده‌رود، مقابل سازمان آب این شهر دست به تجمع اعتراضی زدند.

بر اساس اظهارات اسفندیار امینی دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان و حسن محسنی رئیس هیأت مدیره این صنف خواسته آن‌ها مدیریت یکپارچه منابع آبی است. مقابله با برداشت‌های بی‌رویه در بالادست به خصوص برداشت‌های غیرمجاز، تکمیل پروژه‌های تامین آب فلات مرکزی که مصوبات لازم را دارد، کم کردن سهم صنایع از رودخانه و تامین آن از محل تسویه پسماند فاضلاب مهمترین خواسته‌های کشاورزان است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.