رسانه خبری پیامِ ایرانی

رهبر کره شمالی درکمای عمیق


منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

مجله‌ای ژاپنی به نقل از یک پزشک عنوان کرد که تأخیر در اجرای یک عمل جراحی ساده، جونگ اون رهبر کره شمالی را در وضعیت وخیمی قرار داده است.

با توجه به دریافت سیگنال‌های ناهمگون در مورد وضعیت جسمی کیم جونگ اون کره کره شمالی، گزارشی تأیید نشده در رسانه‌ای ژاپنی مدعی است که رهبر پیونگ یانگ ممکن است در وضعیت زندگی نباتی (کمای عمیق) قرار گرفته باشد.

به گفته مجله ژاپنی «شوکان گندای»، جونگ اون در بازدید از یک منطقه روستایی در اوایل ماه آوریل ، به طور غیر منتظره‌ای در حالیکه سینه‌اش را می‌فشرد، پخش زمین شد.

این منبع با استناد به گفته‌های عضو تیم پزشکی چین در کره شمالی، می‌گوید که رهبر کره شمالی فورا به بیمارستانی نزدیک برده شد و بلافاصله نیز از پکن کمک خواهی شد.

بر اساس آخرین گزارش‌ها، جونگ اون نیاز فنرگذاری در عروق قلب داشت؛ به این شکل که در عمل جراحی، لوله‌ای که قطر آن با فنر قابل افزایش است در رگ خونی مسدود شده قرار می‌گیرد تا ادامه گردش خون، را امکان پذیر سازد.

این عمل جراحی، چندان پیچیده نیست اما پزشک جراح که تجربه‌ای با بیماران چاق نداشت در جریان عمل جراحی به خاطر چاقی مفرط کیم جون اون، بسیار عصبی بود که باعث بروز تاخیری در جراحی شد و در نتیجه کیم جونگ اون در «وضعیت زندگی نباتی» (کمای عمیق) قرارگرفت.

رویترز گزارش داد که پکن، تیمی از متخصصان را به پیونگ یانگ برای مشاوره دهی در مورد وضعیت کیم جونگ اون اعزام کرده است.

پیش از آن ، سی ان ان به استناد مقامات آمریکایی گفته بود که واشنگتن در حال نظارت بر گزارش‌های اطلاعاتی است که حاکی از احتمال وضعیت بسیار حساس و خطرناک کیم جونگ اون درنتیجه این عمل جراحی می‌باشد.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.