رسانه خبری پیامِ ایرانی

کانال العربیه در چیدمان و هیاتی نو


منبع: دبی_العربیه.نت فارسی

کانال العربیه از روز جمعه ۲۴ آوریل، با فرمت و چیدمان جدید استودیوهای مدرن خود در برابر بینندگان و دنبال کنندگان نمایان گردید که این طراحی با روح سرشار از سرزندگی و نشاط حاکم بر این کانال، بشکل بسیار برازنده، همسوئی دارد.

این کانال از چیدمان و صحنه آرایی جدید و همساز با ویژگی خاص آن، رو نمایی کرده که وجه تمایز العربیه از زمان تاسیس آن در سال ۲۰۰۳ بوده و هم طراز با تمامی نوآورای های مبتکرانه در صنعت جهانی رسانه ای است.

العربیه در لباس و چیدمان تازه خود، نمایان شده که فناوری وروح حاکم بر عصر کنونی را در قالب پرده ای ظریف از حس زیبایی شناسانه در استودیوهای آن با هم بر آمیخته و ترکیب شده اند تا بتوان اخبار رسانه ای این کانال پرطرفدار درمیان تماشاچیان منطقه را در قالبی ویژه عرضه کرد که با ذوق و سلیقه عربی و جهانی، همساز و سازگار باشد.

این چیدمان جدید در کانال العربیه، شبکه های اجتماعی را در چهارچوبی یگانه، با نمایشگر خبری، ادغام کرده که تغییرات بنیادین در صفحه آرایی و رنگ آمیزی اساسی آن نیز کاملا به چشم می آید.

ممدوح المهینی، مدیر کل العربیه و الحدث، می گوید: «با وجود شرایط سختی که این روزها در آن بسر می بریم، العربیه در هیاتی نو، زیبا و برازنده از طریق استودیوهای ما بر مشاهدین عرضه می شود که طراحی شده اند تا در خدمت تمامی پلاتفرم های عربی بوده و در لباسی جدید بتواند روح حاکم بر این کانال را به بهترین و برازنده ترین و پویا ترین شکل، انعکاس دهد.

وی افزود: «هویت العربیه با محوریت اعتبار، صداقت، واقع بینی و رعایت توازن و تعادل برای خدمت به کلیه پلاتفرم ها توسعه یافته و طراحی استودیوها درهماهنگی یکپارچه و سازگار با ماهیت کار خبری ما انجام گرفته است.این استودیوها به مدرن ترین وسایل و تجهیزات مجهز شده اند که می توانند، تصویر را به بهترین و باکیفیت ترین شکل منتقل سازند تا ما بتوانیم درون مایه خبری را در مطلوب ترین شکل ممکن و با بالاترین فناوری، عرضه کرده و بدین ترتیب، مسیر سرشار از ابداع و نوآوری خود را ادامه داده و بیشترین شمارمشاهده کنندگان را در مقایسه با همه پلاتفرم ها، حفظ کنیم.»

المهینی تأکید کرد که تیم «العربیه» همواره وبا پشتکار زیاد در راستای اجرای این پروژه عظیم کوشیده و برغم وجود موانع و شرایط سخت و دشوار کنونی، توانسته است بر مشکلات غلبه کند ودرچیدمان و صحنه آرایی نو، در راستای ارائه هر چه بهتر اخبار برای مشاهده کنندگان العربیه، به پیش برود.

این رونمایی در سایه شتاب عظیم رسانه‌ای و پیگیری داغ عمومی نسبت به اخبار و گزارش‌‌های مرتبط با پاندمیک کرونا انجام گرفت که برجسته ترین رویداد جهانی در چند دهه گذشته به شمار می‌آید.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.