اسماعیل موسوی، دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات ایران از تأیید نتیجه انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم در ۱۷۱ حوزه انتخابیه توسط شورای نگهبان خبر داد. انتخابات مجلس دوم اسفند سال جاری در ۲۰۸ حوزه انتخابیه برگزار شد. بنا بر آمار رسمی وزارت کشور جمهوری اسلامی مشارکت در این انتخابات تنها در ۱۰ استان بالای ۵۰ درصد بود. در تهران از هر چهار واجد شرایط رای دادن، فقط یک نفر رای داده است.
پیش از این نتیجه انتخابات میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری، در ۵ استانی که انتخابات میان‌دوره‌ای در آن انجام شد، از سوی شورای نگهبان تایید شده بود.
همچنین به گزارش خبرگزاری تسنیم، نزدیک به سپاه پاسداران، عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان گفته است «انتخابات دیگر حوزه‌های انتخابیه در جلسات هفته آینده این شورا بررسی و نتایج آن اعلام می‌شود.» به گفته کدخدایی «با توجه به اعزام گروه‌های بازرسی به شماری از حوزه‌های انتخابیه، پس از دریافت گزارش‌های بازرسی درباره صحت انتخابات در این حوزه‌ها نیز اعلام نظر خواهد شد.» در روز برگزاری انتخابات خبرهای مربوط به تخلف‌های انتخاباتی از فروش رأی و دخالت مسئولان به نفع نامزدها گرفته تا سرقت صندوق رأی از استان‌های مختلف مخابره می‌شد.