رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک کارگر در سمنان / قرقبان گلستانی در پی اطفاء حریق جنگل‌ مصدوم شد


خبرگزاری هرانا – امروز دوشنبه ۴ مردادماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، ۱ کارگر در سمنان بر اثر حادثه کار دچار مصدومیت شد. بنا بر خبری دیگر یک قرقبان در شهرستان گالیکش واقع در استان گلستان در پی اطفاء حریق جنگل‌ با گاز CO2 مسموم شده و به بیمارستان انتقال یافت. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، یکی از نیروهای قرقبان منابع‌طبیعی شهرستان گالیکش استان گلستان هنگام اطفاء حریق در جنگل‌های روستای «بش‌اویلی» دچار مصدومیت شد و هم‌ اکنون در بیمارستان بستری است.

محمد اشیر از نیروهای اداره منابع طبیعی شهرستان گالیکش در استان گلستان، حین عملیات اطفا حریق بش‌اویلی در آتش و دود محاصره و با گاز CO2 مسموم شد.

از قرار معلوم؛ وی پس از مسمومیت ۴۸ ساعت در بخش ccu بیمارستان شهر کلاله بستری بوده و از امروز به بخش داخلی منتقل شده است. آقای اشیر سه سال قبل به عنوان قرقبان نمونه کشور در سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور انتخاب و از وی تجلیل شده است.

مصدومیت یک کارگر در سمنان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، یک کارگر ساختمانی در سمنان بر اثر سقوط از ارتفاع مصدوم شد.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان گفت: با دریافت گزارش مبنی بر سقوط کارگر ۵۵ ساله از طبقه دوم ساختمان در حال تعمیر، تیم های آتش نشانی از ایستگاه‌های شماره ۲ و ۶ سازمان آتش نشانی برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند.

سعید اسماعیل پور افزود: کارگر ساختمانی که در حال تعمیر ساختمان ویلایی بود، از طبقه دوم سقوط کرده و مصدوم شد.

وی با کمک تیم های امدادی به بیمارستان منتقل شد.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.