رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | بازداشت مدیر کانال تلگرامی خبرگزاری ایلنا


خبرگزاری هرانا – دادستان تهران از بازداشت مدیر کانال تلگرامی خبرگزاری ایلنا خبر داد. به گفته او، دلیل بازداشت وی انتشار یک کارتون با مضمون توهین آمیز در کانال تلگرامی این خبرگزاری بوده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از انصاف نیوز، امروز دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹، علی القاصی مهر، دادستان تهران اعلام کرد که ادمین کانال خبرگزاری ایلنا در بازداشت به سر می‌برد.

دادستان تهران در این خصوص گفت: “بلافاصله پس از انتشار تصویر توهین آمیز دستور داده شد که محتوا از کانال برداشته شود. همچنین مسئول خبرگزاری ایلنا و ادمین کانال تلگرامی این خبرگزاری در همان تاریخ، شبانه (جمعه ۵ اردیبهشت ماه) بازداشت شدند”.

القاصی‌مهر ادامه داد: “هم اکنون ادمین کانال تلگرامی ایلنا در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات در جهت شناسایی عوامل و مرتبطین در دستور کار قرار دارد”.

گفتنی است روز جمعه ۵ اردیبهشت ماه، کاریکاتوری با عنوان «طب اسلامی» در کانال تلگرامی «خبرگزاری کار ایران» (ایلنا) برای دقایقی به اشتراک گذاشته و سپس حذف شد. در اثر مذکور مفاهیمی از تجویزات مدعیان آنچه “طب اسلامی” خوانده می‌شود برای مقابله با کرونا و همچنین تصویری از علی خامنه‌ای در قالب کاریکاتور وجود داشته است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.