رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | دانشگاه علوم پزشکی گلستان: عاقبت ترک شیفت، حبس و شلاق است/ خبرنگار منتشر کننده نامه به مراجع قضایی معرفی شد


خبرگزاری هرانا – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان طی نامه‌ای به سرپرستاران بیمارستان ها اعلام کرده که عاقبت پرسنل در صورت غیبت یا ترک شیفت، معرفی به دادستانی و حبس و شلاق خواهد بود. وی همچنین در ادامه نامه خبر از تشکیل تیم مدیریتی در بیمارستان‌ها را داده که با اعزام آن به منزل پرسنلی که غیبت دارند، صحت بیماری آنان را بررسی خواهد کرد. گفته می‌شود در پی همرسانی گسترده این نامه که اعتراضات بسیاری در میان کاربران فضای مجازی و برخی اصناف را به همراه داشته، مسئولین این دانشگاه، از خبرنگار منتشرکننده خبر برای دومین بار شکایت کرده و برای این شهروند در مراجع قضایی پرونده تشکیل شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تابناک، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان طی نامه‌ای خطاب به پرستاران اعلام کرد که عاقبت پرسنل در صورت غیبت یا ترک شیفت، حبس و شلاق خواهد بود!

چندی پیش در بحبوبه‌ی شیوع کرونا در ایران، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان طی نامه‌ای به سرپرستاران بیمارستان ها نوشت: “به تمامی پرسنل اطلاع رسانی شود طبق دستور مدیریت، در صورت ترک و غیبت نیروها در شیفت، نامه عدم حضور به حراست ارسال می‌شود و به دادستانی معرفی می شوند و عواقب آن حبس و شلاق می‌باشد”.

عبدالرضا فاضل در ادامه اعلام کرده است که یک تیم مدیریتی در بیمارستان‌ها تشکیل شده و در صورتی که پرسنل به علت بیماری در شیفت حضور نیابند، تیم درمان جهت تایید صحت بیماری و ویزیت به بالین پرسنل در منزل می‌روند.

به دنبال انتشار این نامه که واکنش‌ افکار عمومی و کاربران در شبکه‌های مجازی را به دنبال داشت، این بار دکتر فاضل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان ضمن تایید تلویحی محتوای نامه‌ی مذکور اعلام کرد: “معمولا در شرایط اضطرار، مکاتباتی تاکیدی درخصوص نحوه‌ی استفاده از مرخصی‌ها و … برای همکاران ارسال می‌گردد که امری طبیعی است!”

بعد از این اظهارات رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان، برخی مدیران در دانشگاه علوم‌ پزشکی گلستان وارد عمل شده و بلافاصله معاون درمان وقت در اعلامیه‌ای ابلاغ کرد که صرفاً استعلاجی‌ها باید به تأیید یک متخصص برسد.

با این وجود پس از گذشت مدتی از همرسانی گسترده این نامه، گفته می‌شود که مسئولین این دانشگاه، از خبرنگار منتشرکننده خبر برای دومین بار شکایت کرده و برای این شهروند در مراجع قضایی پرونده تشکیل شده است. مسئله ای که به تایید محتویات نامه منتشر شده نیز دامن می‌زند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.