رسانه خبری پیامِ ایرانی

تست کرونای مدونا مثبت ثابت شد


منبع: دبی_العربیه.نت فارسی

مدونا خواننده ۶۱ ساله آمریکایی، جمعه ۱ می ۲۰۲۰، در جدیدترین ویدیو در اینستاگرام، با عنوان «خاطرات قرنطینه» گفت: «یک بار دیگر تست دادم. من فهمیدم که آنتی بادی‌ها را دارم».

مدونا افزود: «بنابراین من فقط می‌خواهم که فردا در خودروی خود برای مدت طولانی رانندگی کنم، شیشه را پایین بیاورم و در هوای کووید ۱۹ نفس بکشم و نفس بکشم. بله. امیدوارم که خورشید درخشان باشد».

بر اساس گزارش دیلی تایمز، به نقل از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، آزمایش‌های آنتی بادی، میزان آنتی بادی‌های موجود در خون را آزمایش می‌کنند تا مشخص شود آیا بدن قبل از آن، در معرض ویروس بوده یا نه.

آژانس فدرال در این باره گفت: «نتیجه آزمایش مثبت نشان می‌دهد که شما آنتی بادی دارید که احتمالاً ناشی از عفونت با کووید ۱۹ است، ویروسی که باعث بیماری کرونا می‌شود».

مدونا خاطرات قرنطینه خود را با هشتگ staysafe #staysane# به اشتراک خواهد گذاشت.

او در اینستاگرام افزود: «اینجا خبرهای خوبی هست، فردا یک روز دیگر است و من با احساسی متفاوت از خواب بیدار می‌شوم».

این خواننده معروف آمریکایی، ماه گذشته، پس از آنکه کروناویروس را «عادل بی‌نقص» خواند، جنجال‌برانگیز شد.
او در این باره گفت: «برای کووید ۱۹، مهم نیست که شما چقدر ثروتمند، چقدر مشهور، چقدر بامزه یا چقدر باهوش باشید، کجا زندگی کنید و چند سال داشته باشید، چه داستان‌های جالبی برای گفتن داشته باشید، این (کووید ۱۹) یک «عادل بی‌نقص» است.

گفتنی است، مانند بسیاری از هنرمندان، مدونا ماه گذشته، تور خود با نام «مادام ایکس» را به دلیل نگرانی‌ها از کووید ۱۹ و رعایت ایمنی، لغو کرد.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.