رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | بازداشت متهم به تجاوز به پنج دختر جوان در تهران


خبرگزاری هرانا – یک متهم به تجاوز به ۵ دختر جوان در تهران بازداشت شد. پرونده متهم پس از تجمیع شکایات در دادگاه کیفری تهران در حال رسیدگی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از رکنا، یک متهم به آزار و اذیت جنسی دختران در تهران بازداشت شد.

بر اساس این گزارش رسیدگی به این پرونده از چند ماه قبل به دنبال شکایت دختر جوانی به نام سمیرا آغاز شد.

وی با مراجعه به پلیس آگاهی نهران از پسری به نام آیدین شکایت کرد و گفت: “مدتی قبل در اینستاگرام با آیدین آشنا شدم. او همیشه صفحه‌ مرا دنبال می‌کرد که پس از مدتی به من ابراز علاقه کرد و با من طرح دوستی ریخت. من به ملاقات او رفته بودم و سوار ماشین وی شدم. اما در بین راه آبمیوه‌ای به من تعارف کرد که پس از نوشیدن آن بیهوش شدم. او مرا به خانه ای برد و آزارم داد”.

دختر جوان گفت: “من هیچ اطلاعاتی غیر از عکس پروفایل این پسر ندارم. اولین بار که با او آشنا شده بودم عکس پروفایل را در گوشی موبایلم ذخیره کردم اما پس از آن مدتی آیدین آن عکس را پاک کرد و این عکس تار و بی کیفیت تنها سرنخی است که از او در دست دارم”.

پرونده دختر جوان برای رسیدگی به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده و تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز شده بود.

پس از مدتی دومین شکایت مشابه مطرح شد. مشخصاتی که دومین شاکی از متهم ارائه داده بود با مشخصات آیدین مطابقت داشت. این دختر مدعی بود پسر جوان پس از طرح دوستی در اینستاگرام، او را به زور به خانه‌اش کشانده آزار داده است.

در حالیکه عکس تار و بی کیفیت متهم ،تنها سرنخ این پرونده بود، یکی از مأموران اداره آگاهی با مشاهده این تصویر متهم را شناسایی کرد و گفت وی را مدتی قبل به اتهام آدم ربایی بازداشت کرده و حالا در زندان است. با افشای این ماجرا پسر جوان به نام “حمید” که بازداشت بود، شناسایی شد.

در بررسی‌ها مشخص شد وی چندین پرونده دیگر تحت عنوان آدم ربایی و آزار و اذیت در دادسرای جنایی دارند که تحت رسیدگی است و متهم چهار پرونده در حال رسیدگی به اتهام آزار و اذیت چهار دختر جوان در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران دارد که در یکی از آنها به شلاق محکوم شده است.

در این گزارش آمده است، پرونده‌ها تجمیع و برای رسیدگی به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا قضات به صورت یکجا به جرائم وی رسیدگی کنند و این در حالی است که تعداد شکات به ۵ نفر رسیده است.

 لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.