رسانه خبری پیامِ ایرانی

کرونا؛ بازی‌های لیگ فوتبال آلمان پس از تاخیری دو ماهه از امروز شروع می‌شود


حق نشر عکس
Getty Images

Image caption

لیگ فوتبال آلمان از ۱۳ ماه مارس (دو ماه پیش) تعلیق شد

بوندسلیگا، لیگ فوتبال آلمان، اولین لیگ معتبر اروپایی است که رقابت‌های فصل را پس از تاخیری که به دلیل شیوع ویروس کرونا ایجاد شده بود، از امروز در پشت درهای بسته از سر می‌گیرد.

به هیچ تماشاگری اجازه ورود به ورزشگاه داده نمی‌شود، اما بازی‌ها برای صدها میلیون هوادار فوتبال در سراسر جهان پخش می‌شود.

قرار است برای اطمینان از این که تماشاگری وارد ورزشگاه نمی‌شود و همچنین برای جلوگیری از هر گونه اختلالی در برگزاری بازی‌ها، پلیس در استادیوم‌ها مستقر شود.

امروز قرار است شش بازی انجام شود. از جمله بین تیم‌های بورسیا دورتموند و شالکه.

در حدود ۳۰۰ نفر شامل بازیکنان، کارکنان و مقامات در داخل و اطراف ورزشگاهها خواهند بود. از بازیکنان تست کرونا گرفته شده و انتظار می‌رود که در زمان بازی فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

پیش از شروع بازی‌ها در طول هفته گذشته، تیم‌ها در قرنطینه بوده و برای تمرین، از هتل محل اقامتشان به ورزشگاه برده می‌شدند.

شروع مجدد فوتبال اروپا: چگونه هوادار یکی از تیم‌های بوندس‌لیگا شویم؟

مرکل: کرونا کنترل شده، فعالیت بوندسلیگا و مغازه‌ها از سر گرفته می‌شود

ویروس کرونا؛ باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس چگونه به اوضاع کمک می‌کنند؟

فوتبال باشگاهی آلمان که همواره یکی از برترین مسابقات باشگاهی اروپا و جهان بوده، از ۱۳ ماه مارس (بیش از دو ماه پیش) در حالی تعلیق شد که اکثر تیم ها هنوز ۹ بازی دیگر باید انجام می‌دادند.

از زمان شیوع کرونا، چندین باشگاه مواردی از ابتلا را گزارش کردند، که این امر نگرانی‌هایی را مبنی بر این که این فصل بار دیگر به تعویق بیفتد، ایجاد کرد.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.