رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | دستکم ۵ تجمع اعتراضی برگزار شد


کارگران معترض گفتند: “پنج ماه حقوق کامل و پنج ماه مابه التفاوت حقوق ۱۳۰ کارمند رسمی، قراردادی و بخش‌های دیگر شهرداری اروندکنار به تاخیر افتاده که این امر عرصه زندگی را برای آنها تنگ و دشوار کرده است”.

تجمع‌کنندگان در حالی که دست نوشته‌های با عنوان “بی حقوقی، گرسنگی، بیماری، نداری و بی اعتباری” ، “پول نان نداریم”، “شرمنده خانواده مان هستیم “، ” گدا نیستیم کار داریم ولی حقوق نداریم” در دست داشتند، افزودند: “پرداخت نشدن حقوق آنها در شرایط سخت کرونا دلسردی و ناامیدی از کار را برای آنها در پی داشته است”.

یکی از کارکنان شهرداری اروندکنار به نمایندگی از معترضان بیان کرد: “بیش از پنج ماه است حقوق کارگران این شهرداری پرداخت نشده است. پرداخت نکردن حقوق کارگران شهرداری موجب شده تا این کارگران برای گذران زندگی خانواده خود از دوستان و آشنایان پول قرض کنند و اینک در شرایط سخت ماه مبارک رمضان و شرایط انتشار ویروس کرونا با مشکل روبه‌رو هستند”.

تجمع خریداران خودروهای ثبت نامی شرکت “شهر خودرو”

به گزارش آنا، روز جمعه ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از خریداران خودروهای ثبت نامی از شرکت “شهر خودرو” در مقابل ساختمان این شرکت واقع در جاده قدیم کرج دست به تجمع اعتراضی زدند.

معترضان دلیل تجمع خود را عدم تحویل خودرو پس از ثبت نام و برآورده ‌نشدن مطالبات‌شان از سوی این شرکت عنوان کرده‌اند.

تجمع کارگران کارخانه زیپ ایپک

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، روز پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران کارخانه زیپ ایپک نقده در مقابل ساختمان اداره کار این شهرستان تجمع کردند.

معترضان علت حضور خود در تجمع را تعطیلی کارخانه و بیکاری حدود ۲۵۰ از کارگران آن عنوان کردند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.