رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | مرگ یک کارگر در سایه فقدان ایمنی کار


خبرگزاری هرانا – روز شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک کارگر در منطقه “گرمدره” شهرستان کرج بر اثر سقوط از طبقه پنجم ساختمانی نیمه کاره، جان خود را از دست داد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایران آنلاین، بر اثر پاره شدن سیم بکسل بالابر، یک کارگر از طبقه پنجم ساختمان سقوط کرد و جان باخت.

“محمد معظمی گودرزی” فرمانده انتظامی شهرستان کرج، با اعلام این خبر گفت: “در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سقوط فردی از طبقه پنجم یک ساختمان نیمه کاره در منطقه “گرمدره” شهرستان کرج، بلافاصله ماموران کلانتری ۳۴ “گرمدره” به محل حادثه اعزام شدند”.

وی افزود: “با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد، یک کارگر ساختمانی حین کار با بالابر به دلیل پاره شدن سیم بکسل از طبقه پنجم ساختمان نیمه کاره سقوط کرده و به شدت مصدوم شده است”.

این مقام انتظامی ادامه داد: “پس از حضور عوامل امدادی نامبرده به بیمارستان منتقل شد که متاسفانه فرد مصدوم به دلیل شدت صدمات وارده حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد”.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.