رسانه خبری پیامِ ایرانی

جان ما فقط روی کاغذ اهمیت دارد۱۴ hours, 6 minutes

این گزارش را شهروندخبرنگار «ایران‌وایر» از خرمشهر تهیه و ارسال کرده‌است. این شهروند خرمشهری برگه‌ای محرمانه که امضای «ولید جابری»، رییس «اتاق اصناف شهرستان خرمشهر» زیر آن درج شده را به همراه تعدادی عکس و یک فیلم فرستاده است. 
در این سند که مُهر «محرمانه» روی آن خورده، نوشته شده است: «با توجه به ضرورت پایش و کنترل رو به رشد بیماری کرونا و تاکیدات صورت گرفته در خصوص مهار این بیماری توسط مسئولین وزارت بهداشت و درمان و لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه از ابتلای شهروندان و کسبه آبادان و خرمشهر و با عنایت به اطلاعیه مشترک صادره از سوی فرمانداری‌های آبادان و خرمشهر و سازمان منطقه آزاد مبنی بر تعطیلی مجموعه تجاری تحت پوشش خود به صورت کامل، اقدامات اجرایی را با قید فوریت و در اسرع وقت نسبت به تعطیلی کلیه بازارهای آبادان و خرمشهر مبذول فرمایید.» 
این شهروند خرمشهری در توضیح این گزارش نوشته است: «همان‌طور که می‌بینید، نه تنها مغازه‌ها و پاساژها بلکه بازار ماهی‌فروشان خرمشهر هم باز است. نه به دستورات خودشان عمل می‌کنند و نه رسیدگی می‌کنند. جان ما فقط روی کاغذ و در صداوسیما برای مدیران شهری اهمیت دارد.» 
او افزوده است: «هفته گذشته فرماندار آبادان در گفت‌وگو با خبرگزاری‌ها گفته بود ورودی‌های این شهرستان بسته شده‌اند و رفت‌وآمدها به شدت کنترل می‌شوند. اما دروغ بود، نه تنها شهر قرنطینه نشده است بلکه رفت‌وآمدها هم کنترل نمی‌شوند.» منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.