رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | مرگ یک کارگر در سایه فقدان ایمنی کار


خبرگزاری هرانا – روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک کارگر در شهرستان کرج در پی برق گرفتگی و سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل ازایسنا، امروز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، محمد یساولی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از فوت یک کارگر تبعه افغان بر اثر سقوط از ساختمان خبر داد”.

یساولی با اعلام این خبر گفت: “صبح امروز گزارشی مبنی بر سقوط یک کارگر ساختمانی از پشت بام یک منزل ویلایی به آتش نشانی کرج ارسال شد”.

وی ادامه داد: “بلافاصله نیروها از دو ایستگاه عملیاتی به محل حادثه واقع در خیابان چالوس اعزام شدند ولی متاسفانه این کارگر به دلیل برق گرفتگی و سقوط بر روی حفاظ آهنی این منزل جان خود را از دست داده بود”.

این مسئول توضیح داد: ” فرد فوت شده تبعه افغان و حدوداً ۵۰ ساله بود که حین جوشکاری در پشت بام این منزل ویلایی دچار حادثه شد”.

به گفته رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، نیروهای آتش نشانی پس از رها سازی، فرد فوت شده را به عوامل اورژانس تحویل داده‌اند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.