رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | عدم نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد؛ غرق شدن کودک ۱۳ ساله در کانال آب


خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، یک کودک ۱۳ ساله از اتباع کشور افغانستان، به دلیل عدم وجود حفاظ استاندارد، در یک کانال آب در شهرک خاورشهر غرق شده و جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، دیروز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، یک کودک ۱۳ ساله از اتباع کشور افغانستان، به دلیل عدم وجود حفاظ استاندارد، در یک کانال آب در شهرک خاورشهر غرق شده و جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، روز گذشته خبری مبنی بر سقوط یک پسربچه به کانال آبی در شهرک خاورشهر واقع در شهر تهران به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان سه ایستگاه ۱۲۱، ۶۶، ۶۳ و نیز گروه امداد و نجات ۱۵ را به محل حادثه اعزام کرد.

گفتنی است؛ این کودک در حوالی ساعت ۱۴ برای خرید از خانه خارج شده و به خانه بازنگشته بود. احتمال اینکه او در کانال آب سقوط کرده باشد بسیار بالا بوده و در همین راستا نیز آتش نشانان عملیات خود برای یافتن این پسربچه را در چهار نقطه از کانال آب آغاز کردند.

لازم به ذکر است، پس از گذشت بیش از ۲۰ ساعت از عملیات جستجوی نقطه به نقطه در مسیر کانال آب، جسد این کودک در کانال آب واقع در حدفاصل روستای توتک و کارخانه ی ایران گچ، کشف و به خارج از آب منتقل شد.

مرکز اطلاع رسانی آتش نشانی تهران ضمن تایید این خبر اعلام کرد: “جسد این کودک برای اقدامات قانونی و همچنین بررسی علت دقیق مرگ و نیز چگونگی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است”.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.