رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | عدم نظارت بر اجرای حفاظ استاندارد؛ غرق شدن دو کودک ۲ ساله در استخر کشاورزی


خبرگزاری هرانا – مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت که دو کودک ۲ و نیم ساله در روستای”ابوالخیر” شهر ورزنه از توابع شهرستان اصفهان به دلیل عدم وجود حفاظ استاندارد، در یک استخر کشاورزی غرق شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از غرق شدن دو کودک ۲ و نیم ساله در روستای”ابوالخیر” شهر ورزنه به دلیل عدم وجود حفاظ مناسب، خبر داد.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان در این خصوص گفت: “پس از اعلام این حادثه به اتاق فرمان اورژانس، ۲ واحد امدادی به محل اعزام شدند”.

غفور راستین افزود: “این ۲ کودک پیش از رسیدن واحدهای امدادی جان خود را از دست داده بودند اما برای بررسی بیشتر به درمانگاه شهر اژیه منتقل شدند”.

استخر ذخیره آب که با نام استخر پلیمری نیز شناخته می‌شود، محلی برای ذخیره آب حاصل از بارندگی و بارش برف در فصل‌های سرد و باران زا است که در فصل‌های آبیاری از آب ذخیره شده در آن استفاده می‌شود.

گفتنی است پیشتر نیز یک کودک سه و نیم ساله‌ زرندی و سه کودک اهل سیرجان به دلیل عدم ایمن‌سازی استخر کشاورزی به داخل حوضچه سقوط کرده و جان خود را از دست دادند.

فقدان نظارت دقیق بر ایمن سازی حوضچه ها و استخرهای کشاورزی پیشتر نیز باعث بروز حوادث اینچنینی بوده است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.