رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | بازداشت مدیر یک صفحه اینستاگرامی در مازندران


خبرگزاری هرانا – سرپرست پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و بازداشت مدیر یک صفحه اینستاگرامی در این استان به علت آنچه «انتشار تصاویر نامتعارف اخلاقی» خوانده است، خبر داد. به گفته این مقام انتظامی متهم که پسری جوان و ساکن یکی از شهرستان های شرق مازندران بوده، ضمن تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل و صفحه اینستاگرامی نیز مسدود شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سایت پلیس فتا، سامع خورشاد، سرپرست پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و بازداشت مدیر یک صفحه اینستاگرامی در این استان خبر داد .

سرپرست پلیس فتا استان مازندران با اعلام این خبر گفت: “طی رصد و پایش به عمل آمده توسط کارشناسان پلیس فتا استان مازندران، مشخص شد شخصی با ایجاد صفحه اینستاگرامی اقدام به انتشار «تصاویر نامتعارف اخلاقی» می‌کند و صفحه متهم بالای بیست هزار نفر بازدید کننده دارد”.

این مقام انتظامی افزود: “با انجام اقدامات اطلاعاتی مدیر صفحه اینستاگرامی مذکور که پسری جوان و ساکن یکی از شهرهای شرق استان مازندران  است، مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مراجع قضایی بازداشت شد”.

به گفته سرپرست پلیس فتا استان مازندران، این شهروند ضمن تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل و صفحه اینستاگرامی مذکور نیز مسدود شده است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.