رسانه خبری پیامِ ایرانی

ضرب و شتم خدیجه مهدی‌پور در زندان ایلام<![CDATA[2 ساعت،59 دقیقه

استان‌وایر- خدیجه مهدی‌پور، فعال مدنی زندانی در ایلام توسط چند تن از زندانیان جرایم خشن مورد ضرب و شتم قرار گرفته و از ناحیه چشم زخمی شده است.

سازمان زندان‌های ایلام با انتشار بیانیه‌ای این خبر را تایید کرده اما گفته است که او به «امام خمینی، مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی» توهین کرده است.

این سازمان در بیانیه خود ادعا کرده است که خدیجه مهدی پور، روز ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ «پس از نمایش مستندی از سردار سلیمانی و حضور مردم در راهپیمایی سال گذشته از شبکه سراسری، شروع به فحاشی و توهین به امام خمینی، مقام رهبری و سردار سلیمانی می کند و با واکنش یکی از زندانیان رو به رو می شود.»

این بیانیه زخمی شدن خانم مهدی‌پور در جریان این درگیری را رد کرده است.

با این حال، آرش صادقی، زندانی سیاسی سابق در توییتر خود نوشته است که ضرب و شتم خدیجه مهدی پور با تحریک مسئولان زندان  و توسط سه تن از زندانیان متهم به جرائم خشن صورت گرفته و این موضوع منجر به آسیب دیدگی وی از ناحیه چشم شده است.

آقای صادقی نوشته است که در سکوت مسئولین زندان، این زندانیان جرائم خشن تهدید کرده اند که خانم مهدی پور را راحت نخواهند گذاشت.

خانم مهدی‌پور از سوی دستگاه قضایی جمهوری اسلامی به انهام «تبلیغ علیه نظام، توهین به بنیانگذار جمهوری اسلامی و توهین به رهبری» به ۲۰ ماه حبس محکوم شده و هم‌اکنون دوران محکومیت خود را بدون رعایت اصل تفکیک جرائم در بند زنان زندان ایلام سپری می‌کند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.