رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | رقص در تفرجگاه بند ارومیه؛ تعدادی از شهروندان بازداشت شدند


خبرگزاری هرانا – به دنبال همرسانی گسترده کلیپی با مضمون رقص در تفرجگاه بند شهرستان ارومیه، تعداد کثیری از شهروندان بازداشت و سایر افراد مرتبط نیز تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند. پیش از این دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی طی نامه‌ای به فرمانده انتظامی این استان، این افراد را «هنجار شکن» خوانده و خواستار برخورد قاطع با آ‌ن‌ها شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، مسعود خرم‌نیا، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از بازداشت تعدادی از شهروندان در تفرجگاه بند ارومیه به دلیل رقص و پایکوبی خبر داد.

هفته گذشته کلیپی با مضمون رقص در تفرجگاه بند شهرستان ارومیه توسط کاربران در شبکه‌های مجازی همرسانی شد. مسعود خرم‌نیا، فرمانده انتظامی آذربایجان در واکنش به ویدئو منتشر شده، رقص شهروندان در شب کشته شدن امام اول شیعیان (شب قدر) را «هتک حرمت» خوانده و گفته بود: “این کلیپ تقریباً ۱۵ ثانیه‌ای به ناجا نیز ارسال شده و نیروهای انتظامی در حال بررسی آن هستند”.

در همین راستا مصطفی حبیبی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان غربی طی نامه‌ای به فرمانده انتظامی این استان، این افراد را «هنجار شکن» خوانده و خواستار برخورد قاطع با آ‌ن‌ها شده بود.

بر اساس این گزارش، تعدادی کثیری از شهروندان بازداشت و ضمن تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند و سایر افراد مرتبط نیز تحت تعقیب قضایی هستند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.