رسانه خبری پیامِ ایرانی

اعتراض زندانیان عقیدتی رجایی شهر کرج بە فشار مضاعف و روزانە


 

هەنگاو: زندانیان عقیدتی سیاسی زندان رجایی شهر کرج که مدتیست تحت فشارهای مضاعف زندان قرار گرفته اند نسبت به این اقدام زندان اعتراض کردند.

یکی از زندانیان ضمن تایید این خبر بە هەنگاو اعلام کرد کە زندانیان نسبت به این فشارها و ناکارآمدی مسولین زندان و در رأس أنها مدیریت زندان با هویت غلامرضا ضیایی و معاونین وی بە نام های قبادی و محمدی، در ایجاد این فشارها اعتراض کردند.

اعتراض این زندانیان عقیدتی سیاسی  کە برای هەنگاو ارسال شدە است نسبت به موارد زیر می باشد؛

١_  ممنوعیت اقلام دارویی مورد نیاز وقطع آن از این زندانیان که سلامتی جسمی،روحی وروانی کسانی که جهت درمان به آن نیازمندهستن را در مخاطره قرار داده است.

٢_ ممانعت از تهیه و خرید وسایل بهداشتی از جمله شامپو و صابون که بر اثر آن بیماریهای متنوع  پوستی و ریزش موی سر بوجود آمده.

٣_ ممانعت از تهیه و ورود اقلام فروشگاهی از جمله ادویه جات ،خیلی از نوشیدنیها ،سبزیجات ،خیلی ازمیوه ها ،گوشت قرمزو مرغ و ماهی.

۴_  چندبرار بودن قیمت بقیه اجناسی هم که فروشگاه تهیه میکند نسبت به تعرفه ها و نرخهای تعین شده وعدم نظارت و پیگیری بازرسی باوجور شکایت مکرر زندانیان نسبت به این امر.

۵_ عدم کیفیت خیلی از صیفی جات و بعضی ازمیوه ها با وجود قیمتهای بالای آن بطوریکه بیش از نصف کمیت آن فاقد کیفیت بوده وقابل استفاده نیست و باید آنها را دور انداخت.

۶_ عدم کیفیت نان زندان که باعث ایجاد ناراحتهای دستگاه گوارشی برای خیلی از این زندانیان شده.

٧_  پایین آمدن کمیت وکیفیت جیره غذایی بطوریکه هر زندانی از هرقلم جیره غذایی  بیش از ٣٠ گرم  سهمیه در طول مصرف یک هفته ندارد.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.