رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | اخراج و معوقات مزدی کارگران در دو واحد صنفی


خبرگزاری هرانا – مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران، از اخراج ۱۵ تن از کارگران شاغل در سایت نفتی بندر فریدون کنار خبر داد. همچنین ۴ ماه دستمزد و ۲ سال عیدی کارگران شاغل در خط و ابنیه فنی راه آهن کرمانشاه پرداخت نشده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، محمدتقی انزان پور، مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران، در جلسه بررسی رفع مشکلات بندر فریدون‌کنار گفت: “سایت سوختی بندر فریدون‌کنار قابلیت انبار کلیه فراورده‌های نفتی را دارد اما متأسفانه در حال تعطیل است و ما شاهد اخراج ۱۵ تن از کارگران این شرکت بودیم”.

وی افزود: “در چند سال گذشته مصوبه‌ای با عنوان ممنوعیت ترانزیت مواد نفتی از کشور به کشورهای همسایه ابلاغ شد، این موضوع سبب بروز مشکلات فراوانی شد و تمدید این مصوبه تا پایان سال جاری، بر مشکلات مجهزترین سایت سوختی شمال کشور خواهد افزود”.

معوقات مزدی کارگران تعمیر و نگهداری خط و ابنیه فنی راه آهن کرمانشاه

به گزارش کانال کارگران و کارکنان نگهداری خط و ابنیه فنی راه آهن، کارگران تعمیر و نگهداری خط و ابنیه فنی راه آهن کرمانشاه از عدم پرداخت مطالبات مزدی خود خبر دادند.

این کارگران که به صورت پیمانی زیر نظر شرکت «جهاد نصر» مشغول به کار هستند، اعلام کردند که هم اکنون ۴ ماه دستمزد و دو سال عیدی آنها پرداخت نشده است.

این کارگران همچنین طی نامه‌ای سرگشاده که در شبکه اجتماعی منتشر شده است، خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.