رسانه خبری پیامِ ایرانی

ایران کوباتور۲، پروژه‌ای با هدف استفاده مفید از تکنولوژی


Share

پس از اولین دور پروژه ایران کوباتور که در سال ۲۰۱۶ به ساخت چندین اپلیکیشن تلفن همراه با هدف تقویت جامعه مدنی منجر شد، حالا سازمان «اتحاد برای ایران» فراخوان دور دوم این پروژه، تحت عنوان ایران‌کوباتور۲ را منتشر کرده است.

اپلیکیشن‌هایی هم‌چون ترنج، همدم، حامی و میچکا در نتیجه دور اول این پروژه متولد شدند. به گفته اتحاد برای ایران این اپلیکیشن‌ها در دور اول ایران‌کوباتور در مجموع بیش از ۷۰۰ هزار بار دانلود شده و بیش از ۲۵۰ هزار ساعت مورد استفاده قرار گرفته‌اند. 

ایران‌کوباتور۲ فراخوانی است برای تولید و ارائه اپلیکیشن‌ و نرم‌افزارهای مفید اجتماعی که با هدف گسترش آزادی‌های مدنی و افزایش توانمندی‌های اجتماعی اجرا می‌شود.

«اتحاد برای ایران» که بانی و اجرا کننده اصلی این پروژه است،  یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در شمال کالیفرنیا است که با هدف گسترش آزادی‌های مدنی در ایران فعالیت می‌کند. این سازمان همچنین برای بهبود وضعیت حقوق بشر، تقویت جامعه مدنی، و افزایش مشارکت شهروندان از طریق فن‌آوری تلاش می‌کند.

زمانه برای اطلاع از جزئیات و شرایط شرکت در این رقابت گفت‌وگویی داشته با امیر رضایی، مدیر ارتباطات در سازمان اتحاد برای ایران و از او درباره فراخوان ایران کوباتور ۲ پرسیده است.

گفت‌وگو با امیر رضایی را در ادامه ببینید و بشنوید:

ایران کوباتور۲: استفاده مفید از تکنولوژی

اولین دور #ایران‌کوباتور در سال ۲۰۱۶ به ساخت چندین اپلیکیشن تلفن همراه با هدف تقویت #جامعه_مدنی منجر شد. اپلیکیشن‌هایی هم‌چون همدم، حامی و میچکا. این اپلیکیشن‌ها در دور اول ایران‌کوباتور در مجموع بیش از هفتصدهزار بار دانلود شده و بیش از دویست و پنجاه هزار ساعت مورد استفاده قرار گرفت. و حالا سازمان @اتحاد برای ایران Etehad Baraye Iran فراخوان خود برای دوره‌ی جدید ایران کوباتور را اعلام کرده است. به همین مناسبت زمانه در گفت‌وگو با امیر رضایی، مدیر ارتباطات سازمان اتحاد برای ایران درباره این دور از فراخوان ایران‌کوباتور اطلاعات تازه و بیشتری کسب کرده و با شما مخاطبان گرامی به اشتراک گذاشته است. برای اطلاعات بیشتر و رسیدن به فرم مشارکت در ایران‌کوباتور۲ به سایت سازمان اتحاد برای ایران رجوع کنید. به آدرس: https://united4iran.org/fa/irancubator/contest.html

Publicerat av Radio Zamaneh Torsdag 14 maj 2020

هیئت داوران ایران‌‌‌کوباتور پروژه‌های منتخب را تعیین خواهند کرد. هیأت داوران شامل افرادی است که هم‌اکنون در حال طراحی اپلیکیشن و دیگر انواع فناوری برای استفاده در ایران هستند. همچنین متخصصین امنیت اینترنت و فناوری تلفن‌های هوشمند، کارآفرینان اجتماعی و سرمایه‌گذاران با تجربه در زمینه رشد فناوری نیز در بین این داوران حضور دارند.

قرار است تا منتخبان پروژه ایران‌کوباتور۲ برای ساخت اپلکیشن‌های پیشنهادی از حمایت فنی، سازمانی و مالی سازمان اتحاد برای ایران بهره‌مند شوند. شرکت‌کنندگان تا ۱ ژوئن/ ۱۲ خرداد امسال مهلت دارند با مراجعه به صفحه ایران‌کوباتور در این پروژه مشارکت کنند.

درخواست شرکت در مسابقه


بیشتر بخوانید:

Share

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.