رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | قتل ناموسی؛ یک دختر ۱۳ ساله در تالش به دست پدرش کشته شد


خبرگزاری هرانا – روز پنجشنبه ۱ خرداد ماه، یک دختر ۱۳ ساله در شهرستان تالش با انگیزه ناموسی به دست پدرش کشته شد. این دختر پیش از وقوع این قتل، از خانه فرار کرده بود که در نهایت توسط نیروهای انتظامی بازداشت و پس از تشکیل پرونده توسط یکی از قضات دادسرای این شهرستان به خانواده‌اش بازگردانده شده بود. در قوانین ایران مواردی در نظر گرفته شده تا افرادی که مرتکب “قتلهای ناموسی” میشوند را از مجازاتهای سنگین معاف کند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایران وایر، صبح روز پنجشنبه ۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، یک دختر ۱۳ ساله در تالش به دست پدر خود کشته شد.

یک منبع مطلع با بیان اینکه این دختر ۱۳ ساله “رومینا” نام داشت، در این خصوص گفت: “پیش از وقوع قتل، رومینا به همراه پسر مورد علاقه‌اش از خانه فرار کرده بود که در نهایت توسط ماموران انتظامی بازداشت شد. اما در نهایت این دختر پس از انتقال به مراجع قضایی با دستور قاضی به خانواده‌اش بازگردانده شد. این در حالی است که رومینا به قاضی هشدار داده بود که در صورت انجام این کار از سوی پدرش امنیت جانی نخواهد داشت.”

این منبع با بیان اینکه پدر رومینا اعتیاد داشت و این دختر به دلیل آزارهای پدرش از خانه فرار کرده بود. افزود: “پدر رومینا که از طریق ضربه یک جسم سخت و برنده گلوی دخترش را بریده بود، پس از قتل بازداشت و به مراجع قضایی تحویل داده شد.”

در قوانین ایران مواردی در نظر گرفته شده تا افرادی که مرتکب “قتل‌های ناموسی” می‌شوند را از مجازات‌های سنگین معاف کند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.