رسانه خبری پیامِ ایرانی

فاطمه رهبر نماینده مجلس یازدهم بر اثر ابتلا به کرونا درگذشتمنبع: دبی-العربیه.نت فارسی

منابع خبری ایران روز شنبه ۷ مارس ۲۰۲۰ از در گذشت یکی از نمایندگان تهران در مجلس یازدهم خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، «فاطمه رهبر» نماینده اصولگرای تهران در مجلس یازدهم روز شنبه براثر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری درگذشت.

او که ۵۵ سال داشت، در دوره‌های هفتم تا نهم نماینده تهران در مجلس شورای از فراکسیون اصولگرایان بود.

خبرگزاری نیز فارس، در خبری گزارش داد، فاطمه رهبر در اثر ابتلا به کرونا درگذشت، پیش از این یک بار خبر درگذشت او منتشر شد اما دقایقی بعد خبرآنلاین آن را تکذیب کرد و از فرو رفتن او به حالت «کما» خبر داد.

فاطمه رهبر، نماینده منتخب حوزه ری، شمیرانات و اسلامشهر از استان تهران بود که توانست در انتخابات دوم اسفندماه به مجلس یازدهم راه یابد.

او در مجلس هفتم، هشتم و نهم نیز به عنوان نماینده مردم حضور داشت و عضو فراکسیون زنان و شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بود.

این اولین مقام مسئول ایرانی نیست که جان خود را بر اثر کرونا از دست می دهد بلکه پیش خانم فاطمه رهبر، حسین شیخ الاسلام سفیر سابق در دمشق، محمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، احمد تویسرکانی مشاور رئیس قوه قضائیه، هادی خسروشاهی سفیر سابق در واتیکان، محمد علی رمضانی دستک نماینده منتخب مجلس یازدهم، رضا پورخانعلی مدیر جهاد کشاورزی رودبار و مجتبی فاضلی رئیس دفتر آیت الله شبیری زنجانی در اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

در همین حال «کیانوش جهانپور» رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت روز گذشته شمار مبتلایان به کرونا ویروس را ۴۷۴۷ ر و تعداد جان‌باختگان را ۱۲۴ تن اعلام کرد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت همچنین از بهبودی ۹۱۳ نفر خبر داد.

با گذشت بیش از دو هفته از اعلام شیوع بیماری کرونا در ایران، این کشور همچنان دومین کانون شیوع ویروس کرونا در جهان پس از چین به شمار می رود.

طبق برخی گزارش‌های بهداشتی در ایران آمار مبتلایان به کرونا در قم، تهران، رشت و مشهد افزایش یافته است.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.