رسانه خبری پیامِ ایرانی

امارت دبی فعالیت تجاری و آزادى تردد را از سر می‌گیرد


منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم ، ولیعهد امارت دبی، شامگاه دوشنبه اعلام کرد، این امارات روز ۲۷ مه ماه جاری آزادی تردد و فعالیت‌های تجارى و اقتصادی را آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، دفتر مطبوعاتی حکومت دبی در بیانیه‌ای اعلام کرد، از روز چهارشنبه ۲۷ ماه مه از ساعت شش صبح تا ساعت ۱۱ شب هیچگونه محدودیتی برای فعالیت‌های تجارى و حرکت آمد و رفت وجود نخواهد داشت.

دفتر رسانه‌ای حکومت دبی در صفح توییتر خود اعلام کرد، این امارت برخی فعالیت‌های خرده فروشی و عمده فروشی را مجاز کرده و خواستار رعایت مقررات از جمله رعایت فاصله‌های اجتماعی روند ضدعفونی کردن و غیره را شده است.

طبق این بیانیه از جمله این فعالیت‌ها می‌توان سینماها، سالن‌های ورزشی سرپوشیده، مراکز آموزشی و درمانی کودکان را نام برد.

درطول ماه رمضان، مقامات دبی که یک قطب اقتصادی و گردشگری در جهان محسوب می‌شود، به مراکز تجاری اجاز بازگشایی محدود را داده بودند.

در ماه رمضان به رستوران‌ها و کافه‌های غذاخوری اجازه داده‌‌اند تا مجدداً فعالیت خود را با ظرفیت ۳۰٪ شروع کنند. پارک‌های عمومی نیز بار دیگر با محدودیت‌هایی کار خود را می‌توانند آغاز کنند.

امارات متحده عربی روز دوشنبه ۸۲۲ مورد جدید از ابتلا به کرونا را گزارش کرد که این رقم در مجموع به ۳۰۳۰۷ نفر رسید. آمار مرگ و میر این بیماری نیز به ۲۴۸ نفر افزایش یافته است.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.