رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | دستکم دو تجمع اعتراضی برگزار شد


خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۷ خرداد ماه، جمعی از کارکنان شرکت آریا روش جفیر اهواز در محوطه این شرکت و شماری از کارگران اخراجی کارخانه قند یاسوج در مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از فارس، امروز چهارشنبه ۷ خرداد ماه ۱۳۹۹، شماری از کارگران اخراجی کارخانه قند یاسوج با تجمع در مقابل استانداری کهگیلویه و بویراحمد خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

بر اساس این گزارش، پس از گذشت مدتی از صدور حکم ابطال معامله کارخانه قند، کارگرانی که در این بین خسارت دیده، از کار بیکار و از منازل سازمانی کارخانه بیرون رانده شدند دوباره به دادخواهی از حق و حقوق خود برخاسته‌ا‌ند.

نماینده کارگران کارخانه قند یاسوج عنوان کرد: “کارخانه با تمام امکانات از تولیدی و رفاهی از سال ۹۵ تاکنون تعطیل و موجب ضرر به ۱۰ هزار نفر و در زمان بهره‌برداری به صورت مستقیم به ۳۰۰ نفر شده که از آن ارتزاق می‌کردند”.

تجمع اعتراضی کارکنان شرکت آریا جفیر اهواز

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران، امروز چهارشنبه ۷ خرداد ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارکنان شرکت آریا روش جفیر اهواز در محوطه این شرکت دست به تجمع اعتراضی زدند.

این کارگران دلیل تجمع خود را پرداخت نشدن مطالباتشان عنوان کرده اند.

 منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.